Цистит - традиционно и алтернативно лечение- тема 11

  • 41 293
  • 809
# 105
Привет от мен.
Рядко пиша,но ви чета.
При мен се изолира клебсиела,никога не съм я имала...откъдефл дойде,не знам.
Изписаха ми Панцеф 7 дни и Бисептол 10 дни след това.
Само не разбрах още на следващия ден след последната таблетка Панцеф ли трябва да започна Бисептола,или да почивам 1ден.
В общи линии,не съм добре.
Виж целия пост
# 106
Не почиваш,почваш го веднага след аб-то.
Виж целия пост
# 107
Днес имам болки в дясно долу и зяпочнах фитолизин и цистостоп закото не мога да вземам антибиотик и си слагам краката в гореща вода със сол
Виж целия пост
# 108
Аз съм фен на фитолизина на паста,но ми писва от вкуса му.
Виж целия пост
# 109
Аз съм фен на фитолизина на паста,но ми писва от вкуса му.
    Пия го насила няма накъде вкичко ще пия само да мине
Виж целия пост
# 110
Привет от мен.
Рядко пиша,но ви чета.
При мен се изолира клебсиела,никога не съм я имала...откъдефл дойде,не знам.
Изписаха ми Панцеф 7 дни и Бисептол 10 дни след това.
Само не разбрах още на следващия ден след последната таблетка Панцеф ли трябва да започна Бисептола,или да почивам 1ден.
В общи линии,не съм добре.

Често срещана е, особено след много кризи една след друга .И при мен се появи накрая, заедно с Ешерихията.
Виж целия пост
# 111
Фитолизин на таблетки даи е достатъчно ефикасен?
Виж целия пост
# 112
Фитолизин на таблетки даи е достатъчно ефикасен?

по добре е крема във вряла вода
Виж целия пост
# 113
И аз съм за пастата,навън много я изписват.И си личат треволяците вътре.
Виж целия пост
# 114
Благодаря, ще я взема, ама е много гадна.
Виж целия пост
# 115
Благодаря, ще я взема, ама е много гадна.
       като пиеш не дишай така не се усеща
Виж целия пост
# 116
Благодаря, ще я взема, ама е много гадна.
Oтвратителна е.А за дълъг курс си е мъка...
Виж целия пост
# 117
Здравейте, отново!
След пиене на Монурал по схема ,започнах Пиелосептил 3*1 за 7 дни.После трябваше да продължа 30 дни по 1.
Обаче пропуснах два приема вечер, защото лекарството се забави.
От вчера усещам дискомфорт,отдолу,като налягане,не мога да разбера ,но ми се струва,че към уретрата ..и като леки болки в пубисната кост.
Тази сутрин пуснах стерилна урина,но с моя късмет, най-вероятно продължавам да си мъкна Ешерихия коли.
Толкова се надявах Пиелосептил да ми помогне...не трябваше ли вече да действа?
И има ли надежда изобщо?
Виж целия пост
# 118
Може би е трябвало да почнеш пиелосептила след стерилна урина. Поне аз така си разсъждавам. А как го понасяше три таблетки на ден?
Виж целия пост
# 119
Може би е трябвало да почнеш пиелосептила след стерилна урина. Поне аз така си разсъждавам. А как го понасяше три таблетки на ден?


Съвсем нормално,но доктора не ми каза да чакам...не знам..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия