🎬Ебру Шахин и Акън Акъньозю🎬проекти и колеги🎬Летен сериал - Няма да те дам на никого N20

  • 55 455
  • 749
# 210
О, най- накрая нещо ново от Акън. Любопитно ми е да видим коя ще е новата сигурна партньорка.
Даниела, няма информация за сериала освен името "Семеен албум", дори и ТВ , на която ще се излъчва още няма. Предполагам, че скоро ще потече инфо.

А нашето момиче е в Остин, на Гран При на САЩ, Формула 1. Надявам се, скоро да обявят и неин проект. Радвам се, че е усмихната и потопила се в адреналин, но ми липсва на екран.

Виж целия пост
# 211
Бусенцето зад кадър.

Виж целия пост
# 212








Не знам дали сте гледали филма на Ебру от 2019 "Сляпа любов/Blind Love/ Suursuz Ask", но аз го изгледах преди минути и съм впечатлена от цялата драма. Препоръвам го за всички фенове на самата Ебру и не само на нея, но и на другите от каста. Исмаил Хаджиоглу, който играе Юсуф прави чудесна роля и играе много въздействащо. Бурджу Кара също е важна част от историята, а майката на Юсуф се играе от Айшегюл Гюнай. Самата Айшегюл за първи път я гледах в положителна роля, която макар и малка беше силна. Сюжетът е драматичен и доста от сцените във филма са тежки. Въпреки, че в края на "Сляпа любов" няма смърт на някой от ГГ, завършва не особенно щастливо.

Ако имате абонамент за Netflix на този линк може да гледате:
https://www.netflix.com/watch/81465149?trackId=15069579&tctx=1%2 … CminiDpPlayButton
Виж целия пост
# 213
Първи тийзър на сериала на Бусе Мерал "Враг на любовта".

https://youtu.be/oFt0pp6TJsM

Виж целия пост
# 214
Какво става с Червеното наметало или пелерина?
Знае ли се дали е избран актьорския състав и дали Ебру е в отбора?
Виж целия пост
# 215
Интересен фраг, а и с много наситени цветове.
"Адът е за мъжете" тази реплика определено ме впечатли.

Бусе и Мерве зад кадър.


Синева, за Наметалото още нищо не казват и не се знае.
Виж целия пост
# 216
Синева, за Наметалото още нищо не казват и не се знае.
Значи ще чакаме. Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Предлагам неделно кафе с АкРу. Nature Sunny CoffeeHeartpulse





Поразгледах да видя какво ново около патрончетата.

„Акън Акиньозу и Бариш Ардуч на 27-28 са били в Саудитска Арабия като почетни гости на крал Салман. Двамата актьори, които сключиха сделка с 03 Medya, собственост на Санер Аяр са присъствали на церемонията по откриването на Фестивала на културата и спорта в Рияд. Двама известни актьори ще оцветят откриването с поканата на седмия крал на Саудитска Арабия – Салман бин Абдулазиз Ал Сауд. Програмата им включва боксов мач/битка между известните боксьори Tайсън Фюри и Франсис Нганоу, който ще включва шоу с участието на световната звезда Шакира. Само Баръш, Акън и Бурак Йозчивид бяха поканени от Турция на това събитие, където ще участват и гигантите от световния футбол Кристиано Роналдо, Лионел Меси и Роберто Карлос, и то като почетни гости. Поредица от интервюта ще дадат и двама успешни актьори, чиито нови проекти представляват интерес за O3 media.”







Фамилия Осман с включване от увеселителен атракцион.


И в залата.......





От семейство Тепели, 3-тия рождения ден на Мюжгян. Партито е минало в духа на Хелоуин.



Едип е потвърдил участие в нов проект на име Kopuk - това е съвременна интерпретация на историята за Робин Худ. Историята започва със сватбена сцена в Тарлабаси, район на Истанбул, наричан „най-старият беден квартал“. Създателите обещават топла, искрена история, която повдига въпроси за социалната справедливост. Той ще играе една от ключовите роли в сериала – герой на име Били, който впоследствие губи слуха си. Очаква се снимачният екип да започне работа на 3 ноември, а да бъде излъчен през декември по FoxTv.
Визуализирам кастът към момента.
Виж целия пост
# 218
Това брата на Джеди ли е?
Виж целия пост
# 219
Да, Джанер Осман сигурно ще им гостува известно време.

Изказване на Селим Байрактар за работата в сериалите:



„Докато върви сериалът, няма време дори за сън. В края на заснемането се връщаме към фабричните настройки. Сега загубихме качество. Сценаристите не се справят. Актьорът няма нито душа, нито сили да реализира този сценарий. Продуцентът няма останал бюджет. От комерсиална гледна точка, ако сериалите са по-къси и не толкова дълги, те ще бъдат с по-високо качество и гледаемост.”

Склонна съм да се съглася. Да не говорим, че бълват сериали на конвейр, които в последвие капят като листопад.
Виж целия пост
# 220
Нови на Ебру
 
Виж целия пост
# 221

Азисия, благодаря за споделените снимки.
Аз да сложа малко инфо за човека, който прави селфито. Това е известния турски журналист Барбарос Тапан, който живее основно в Лос Анджелис, член е на HFPA (Асоциацията на чуждестранната преса в Холивуд) и общува с много холивудски звезди.
Той наистина общува със звезди от A-списъка и е основател и организатор на холивудския турски филмов фестивал.
Барбарос Тапан е роден в Истанбул през 1974 г. и живее в Лос Анджелис от 22 години. Той е представител на Лос Анджелис за телевизионните канали Hürriyet, Fanatik, CNN TURK и DHA на Dogan Media Group и американски редактор за списанията SKYLIFE и Business на Turkish Airlines. В момента той служи като представител на Турция в една от водещите световни медийни организации HFPA (Асоциацията на чуждестранната преса в Холивуд). Тапан също така е член на една от най-големите световни организации за телевизионни и филмови награди като член на журито на Златен глобус.
Тапан редовно дава около 300 телевизионни и филмови интервюта през годината и работи с някои от най-добрите режисьори на Холивуд по множество проекти. Различните му интервюта със звезди от Холивуд и НБА, публикувани на турски език, накараха Тапан да получи специална награда през 2017 г. за приноса си към Турция и турската култура в Америка.

Ето и снимка от миналогодишната му среща с Ебру и мениджъра й Абдулах, на мач на Джеди в Лос Анджелис.

Виж целия пост
# 222


Здрасти, не знам дали разбрахте, но Алън има нов мениджър и то доста успешен. Точно заради това Акън беше в столицата на Саудитска Арабия по повод откриването на Фестивал на културата и спорта. Заедно с колегата Баръш бяха официални гости и представители на Турция. Има интервюта и доста снимки. Пускам част от тях....











Ако никой не качи видеата и интервютата, утре, ще се опитам да ги
кача аз. Не знам дали заради новата роля е с тези мустаци, но едно е сигурно - усмивката му е все така пленителна Simple Smile

Виж целия пост
# 223
Виж целия пост
# 224
Ебру с любимия си Джеди, слънцето и океана.





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия