За мъжете и “дебеланките”.

  • 24 445
  • 575
# 270
Да, де, ама трябва да се вгледаш при Блейк, за да видиш корекциите, докато при нашите плеймейтки трябва да търсиш непроменени характеристики с три полицейски кучета.
Виж целия пост
# 271
При Блейк конкретно корекциите наистина стоят добре. Всичко е с мярка, не се набива на очи и не е грозно.
В България пък масово е точно обратното. Иначе симпатични жени зорлем се правят на клоуни.
Виж целия пост
# 272
Аз съм си като Джей Ло, имам си дупе и бедра, цицки ок но ме са големи - и не ходя на фитнес Simple Smile далеч съм от българските стереотипи за красота. Но чичаците ще си счупят главите да ме заглеждат, тук таме разни младоци също поглеждат. За Америка съм слаба и спортна,  за бг се водя дебела, за Бразилия съм почти като богиня (но не достиган съвсем висините им - искат по дебели бедра тип яка тетка)
Аз не съм първа младост и не смятам че трябва да изглеждам като манекенка. Отделно закономерността, която напоследък виждам е че по сочните жени ходят с по-добре сложени мъже, а по- кльощавите жени ходят със леко затлъстяващи мъже. И си мисля че ако тръгна да качвам може да се уредя със супер пич Simple Smile
Виж целия пост
# 273
Аз съм си като Джей Ло, имам си дупе и бедра, цицки ок но ме са големи - и не ходя на фитнес Simple Smile далеч съм от българските стереотипи за красота. Но чичаците ще си счупят главите да ме заглеждат, тук таме разни младоци също поглеждат. За Америка съм слаба и спортна,  за бг се водя дебела, за Бразилия съм почти като богиня (но не достиган съвсем висините им - искат по дебели бедра тип яка тетка)
Извини ме за въпроса, но след като се харесваш и си харесвана жена, какъв е смисъла  на тая тема? Наистина не го проумявам.
На мен и през ум няма как да ми минат подобни въпроси, хеле пък и цяла тема да им посветя. Thinking
Виж целия пост
# 274
Ти може да си баба Яга и пак да си се харесваш. Това не значи, че не можеш да се поинтересуваш какво харесват мъжете точно на дебеланките или на кльощавелките. Вас защо не ви интересува чуждото мнение а само вашето?
Виж целия пост
# 275
На мен по принцип не ми пука особено кой какво харесва и защо го харесва точно това. Свят широк - интереси много. Намерила съм мъж, който явно мен си ме харесва. Аз самата се чувствам добре в тялото си. Това ми е достатъчно поне на този етап.
Виж целия пост
# 276
Здравословна доза познаване и съобразяване с обществените вкусове никога не е излишна.
Виж целия пост
# 277
Съобразяване как? Аз не плаша хората по улицата, защо ще ме интересува дали някой рандъм пърсън, когото не познавам, ще ме хареса?
Виж целия пост
# 278
Ти може да си баба Яга и пак да си се харесваш. Това не значи, че не можеш да се поинтересуваш какво харесват мъжете точно на дебеланките или на кльощавелките. Вас защо не ви интересува чуждото мнение а само вашето?
А защо трябва да ме интересува чуждото мнение? Когато изляза от вкъщи не ходя да анкетирам, кой ме харесва и кой не. И аз не харесвам всички, но като ги срещам не ги спирам да им го казвам. Simple Smile
Няма как който и да е човек да получи 100% одобрение от всички, а ако има такова, то нещо не е наред.
Виж целия пост
# 279
Обект на заглеждане от чичаци?! Primadonna, как стои въпроса с комплиментите?
Виж целия пост
# 280
Съобразяване как? Аз не плаша хората по улицата, защо ще ме интересува дали някой рандъм пърсън, когото не познавам, ще ме хареса?
Именно, съобразяване да не плашиш хората, да не излагаш компанията си, а ако си 'на пазара' - да създадеш предпоставки да те харесат. Не се запознаваш със свекървата, облечена като порно актриса, не ходиш на опера, натъкмена като за пънк концерт, не се жалваш, че не оценяват душата ти, скрита в опаковка на европале с тегло 150 кила.
Виж целия пост
# 281
Е, да. Ама тези неща са близко до акъла.
Виж целия пост
# 282
Дали? Боди позитивити движението говори друго.
Виж целия пост
# 283
Явно не близко до техния акъл 😃
Виж целия пост
# 284
Всеки средно интелигентен човек се облича и държи адекватно за мястото, времето и средата, както и според физическите си данни. Не мисля, че говорим за модни извращения и последователи на фалшиви идеали, а за здравомислещи и нормални жени все пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия