Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...39

  • 103 487
  • 741
# 120




Виж целия пост
# 121
тия, които пишат статуси, винаги ги пишат с грешки
Виж целия пост
# 122
Снощи се скарах с жена ми.
- И какво?
- На сутринта ми донесе кафе в леглото и ми намигна...
голям страх брах, докато го изпих!
---------------

Вечер жули по кило ракия, ама сутрин
си пие кафето с кафява захар, че било здравословно.
---------------

- Скъпи, искаш ли да те пипна на едно място и да подскочиш?
- Ти само посмей да ми пипнеш портмонето...
Виж целия пост
# 123
Докторът, след тежка операция :
- Ще ви пратя сестра за през нощта!
- Докторе, ако може след ден-два, че сега всичко ме боли!
Виж целия пост
# 124
Виж целия пост
# 125
- Добро утро, това горещата линия за помощ на алкохолици ли е?
- Да, как да Ви помогнем?
- Как се прави мохито?
Виж целия пост
# 126
Джеймс Бонд бил извикан в кабинета на шефа си:
- 007, изпращам те на почти смъртоносна мисия! Значи, заминаваш за Москва. Проникваш в централата на КГБ. Промъкваш се в кабинета на шефа. Там, в сейфа има една тънка папка. Трябва да ми я доставиш на всяка цена! Имай предвид, че по оградата тече ток, в двора са пуснати свирепи кучета, а охраната стреля на месо без предупреждение! Действай!
Само след два дни, агентът се появил отново в Лондон. Подал една тънка папка на шефа си и се усмихнал:
- Заповядайте, сър!
Онзи изпаднал в екстаз:
- За Бога, Бонд - ти си свръхчовек! Но как успя да се справиш с всички препятствия?
007 махнал небрежно с ръка:
- Нямаше никакви препятствия! Шефът на КГБ ми я даде доброволно!
Началникът му се опулил:
- Ама, как така?! Какво точно ти каза?
Бонд отговорил:
- Точните му думи бяха:
"Вземай, бе, вземай! Ти, на мене - толкова дебели папки си ми носил. Та аз, за една тънка ли ще го правя на въпрос?
Виж целия пост
# 127
На мой приятел му звъни телефона в хола, а той в банята. Крещя:
- Телефонааааа!
Той крещи:
- Дигааааай!
Гледам на дисплея - COBRATA. Дигам аз и предпазливо казвам:
- Добър ден, господин Пулев!
Отсреща жена му почва да крещи:
- Къв Пулев бе пиянде долно, къде е ония дебил мъжа ми?
Стреснах се и изтървах телефона в ракията...
Виж целия пост
# 128
Виж целия пост
# 129
Научен виц.

Здравейте физици! Защо водата от чешмата,винаги се върти от дясно на ляво,преди да изтече в сифона? Laughing

П.П.

Това вярно ли е всъщност? И защо?
Виж целия пост
# 130
Научен виц.

Здравейте физици! Защо водата от чешмата,винаги се върти от дясно на ляво,преди да изтече в сифона? Laughing

П.П.

Това вярно ли е всъщност? И защо?

Вярно е само за северното полукълбо. В южното се върти на ляво, а точно на екватора пада отвесно.
Скоро го каза чичо Ниил Деграс Тайсън Nerd
Виж целия пост
# 131
Aз съм чела, че е "научна градска легенда" независимо от полукълбото. Иначе знам защо евентуално е така.
Виж целия пост
# 132
Наперен младеж купува презервативи и пита аптекаря:
-А дали ще ми станат?
Аптекарят:
-Ако много хлопат, уплътнявай с вестници!
Виж целия пост
# 133
Научен виц.
Здравейте физици! Защо водата от чешмата,винаги се върти от дясно на ляво,преди да изтече в сифона? Laughing
П.П.
Това вярно ли е всъщност? И защо?
Това съм го чела за първи път в книгата "Татко" на Уилям Уортън. Бащата правеше експерименти с различни мивки из целия град, завърташе водата наобратно с ръка, а тя се връщаше пак и изтичаше по един и същ начин. Бащата го обясняваше с ефекта на Кориолис. Също там се казваше, че няколко дни преди земетресение посоката се обръщала Grinning
Виж целия пост
# 134
Според древните маи, ако видите падаща звезда по-голяма от Луната, нема смисъл да си пожелавате нещо...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия