Лакове за нокти - 165

  • 47 552
  • 742
# 375
Zoya ZP 703 e DHARA:
https://concreteandnailpolish.blogspot.com/2013/09/comparison-of … ie-dusts.html?m=1
Виж целия пост
# 376
Мама на Миро,как се казва тази Зоя?
Според мен е Beatrix - http://www.beauty1bg.com/produkti/zoya-lak-za-nokti-beatrix
https://www.flickr.com/photos/rovena_simoura/37925608034/
Виж целия пост
# 377
ZP 703 e DHARA- според тази снимка.😉
Виж целия пост
# 378
Тина, Тина, за бой си момиче. Joy Wink Hug Днес посетих китайския мол и ръснах 30лв. само за ваденки и един топ. Stuck Out Tongue Winking Eye В свое оправдание ще кажа: Ми, кво, изгодно идват. Цял лист за 2.60лв. Sunglasses
Виж целия пост
# 379
Направо ви завиждам за този китайски мол във Варна. Само от снимката си харесах няколко цвята лакове. На мен днес ми дойде поръчка от Нотино. Взех си най-накрая Essie Ballet Slippers, че нюдовете са ми слабост и му се каня от много време. Взех и неона на I♥️Revolution Pineapple. Сърбяха ме ръцете и за други неща, но имам мнооого неизпробвани лакове и се въздържах.
Виж целия пост
# 380
Джаста, забравих да напиша, че топа им не е хубав, бавно съхнел. Ти може да си взела друг, де. Не си ми оставила стикери Stuck Out Tongue Winking Eye аз бързах онзи ден и само ги снимах.
Рошличка, ананасът засега е най-добрият ми жълт неон, чудесно покрива на 2 слоя. Yellow Heart
Виж целия пост
# 381
Тина, взех някакъв ефект гел 3д, на сух лак съхне почти мигновено. Пробвах го веднага. Като го изпробвам на пресен лак, ще споделя как се държи.
Олеее, колко стикери имашеее. Не е истина. Бях като дете в сладкарница. Бях награбила почти половината от наличните, ама си викам: айде не бъди лакома, остави и за другите. Joy
Виж целия пост
# 382
Тина, аз заради теб го купих тоя ананас. 😆 иначе имам и друг неон на Революшън, обаче не ми се занимава с подложка. Ще видя да го вкарам в употреба идните седмици докато е още лятно времето. Simple Smile
Виж целия пост
# 383



Пп Изгубила съм тренинг. Направо пишман станах докато се лакирам. Един цвят(ГР Кератин), много течен, трий, лакирай с друг(Бел), ваденките много тънки, гънат се, едната се омота, айде друга, просто чудо. Та, най накрая това се получи. Пп Топа е приличен, съхне прилично бързо, но ми трябва още време за тест.
Виж целия пост
# 384
Момичета, може ли да кажете, къде се намира този китайски мол във Варна?
Виж целия пост
# 385
По реда на магазин Елитис на Колхозния.  Малко преди Елитис. Първо има магазин за турски стоки също наскоро отворен, после е китайския мол и след това Елитис. Лаковете са веднага вляво от входа, а аксесоарите за маникюр вдясно.

Ето на тази снимка се вижда турския магазин, мола и малко след тях е Елитиса:

Гр. Варна, ул. Дрин 53
Виж целия пост
# 386
С печатите няма да го бъде, затова се върнах към рисуването:

Виж целия пост
# 387


Kiko 082
Impala 9 snow
Виж целия пост
# 388
Janice, страхотно. Heart Eyes
Грийни, много нежно. Heart Eyes
Виж целия пост
# 389
Janice,не ти трябват печати !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия