Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 39

  • 49 480
  • 743
# 615
Изгледах Коя е Ерин Картър по препоръки от тук,сериала става за гледане, макар да има доста забележки относно логиката на действията, но става приятен е и динамичен,
На това му четох описанието, че започва в супермаркет и има бой с доматена консерва и за малко да го отлистя, но пък било заснето с хубави пейзажчета и красивичко за гледане, много подходящо за лятото Smile Ще чакам още отзиви доколко наистина е забавно, комедия ли е всъщност?
Виж целия пост
# 616
Здравейте,

С колеги правим проучване относно български филми и сериали.

Направили сме кратка анкета от няколко въпроса и ще ни бъде много полезно да съберем още мнения:

https://forms.gle/gH2i72JAoDNNcBBU6

Ако темата Ви се струва интересна, ще сме много благодарни, ако отделите няколко минути да я попълните.

Благодарим предварително. Blush
Виж целия пост
# 617
А кои сте вие? В анкетата обаче няма почти нищо свързано с български филми и сериали. Ако това е трябвало да бъде фокуса, избягал е с много.
Виж целия пост
# 618
Аз само тази есен ще гледам само новият сезон на  All inclusive  другите нови сериалчета няма да ги гледам въобще  само като им виждам постерите знам,че ще са мееех.
Виж целия пост
# 619
Трейлър на Уроци по химия - ако е по книгата, която се обсъждаше много в друга тема на форума, мненията са доста поляризирани - половината хора, които са я прочели казват, че е супер, а другата половина, че е тъпа (аз нямам намерение да я чета):



Скрит текст:
Пфф, впоследствие видях, че са изключили коментарите - страх или?...
Виж целия пост
# 620
Не съм чела книгата, но са ми споделяли приятели, че книгата им е била забавна.
youtube може да е забранил коментари. Едни момичета обясняваха, че youtube им забранявала коментари под видеята.
Виж целия пост
# 621
Apple TV+ нямат коментари под видеата си по принцип.

Трейлър за последния сезон на Sex Education с удачно подбрана и любима песен на Meat Loaf:

Виж целия пост
# 622
High seas по Нетфликс, досега доста ми хареса. Различен е и ме грабна от началото.
Това, че действието се развива на кораб и има и убийства са още два плюса.
Виж целия пост
# 623
Почнах Deadwind,харесва ми,виждам че има и втори сезон ще погледна и него.
Виж целия пост
# 624
High seas по Нетфликс, досега доста ми хареса. Различен е и ме грабна от началото.
Това, че действието се развива на кораб и има и убийства са още два плюса.
Това започна много добре, обаче не го догледах. Кажи нататък дали продължав да е интересно и ако гледам само края ще го разбера ли?
Виж целия пост
# 625
Още не съм стигнала до края, но определено ми е много интересен и има неочакван развой на събитията (относно убийството на Роза Марин), поне за мен.
Виж целия пост
# 626
Почнал е трети сезон на The Morning Show.



НОВИ
The Changeling
The Killing Kind
Who is Erin Carter
Виж целия пост
# 627
Аз го зарязах още на 1-ви сезон.
Виж целия пост
# 628
И двете дами изглеждат много филтрирани на този постер Simple Smile

Уан пийс официално е подновен за втори сезон.
Виж целия пост
# 629
Те вече винаги са така..
Скрит текст:
If Friends aired today
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия