Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за въртящите се играчки над кошарата и дали сте ги закупили?
Какво мога да очаквам след цезарово сечение и каква е процедурата?
Има ли майки, които са родили в Шейново, в каква стая са били настанени и колко общо е трябвало да платят накрая?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за въртящите се играчки над кошарата и дали сте ги закупили?
Мненията относно въртящите се играчки над кошарата са различни. Някои майки избират да ги купят след третия месец, докато други не ги предпочитат поради потенциални проблеми с очите. Някои са закупили музикални въртящи се играчки за количката, които планират да използват по-късно. Като цяло майките избягват въртящите се играчки поради проблемите с очите и предпочитат да свържат кошарата с мястото за сън.
-
Какво мога да очаквам след цезарово сечение и каква е процедурата?
След цезарово сечение обикновено отнема около час, за да завърши процедурата. Майките обикновено се прехвърлят в реанимация за наблюдение в продължение на 24 часа. Лохиите обикновено започват веднага и продължават около 20 дни; изкъпването може да се извършва у дома. Кърмата може да започне да идва на третият ден след операцията. Важно е да се консултирате с вашия лекар за персонализирана информация въз основа на вашата конкретна ситуация.
-
Има ли майки, които са родили в Шейново, в каква стая са били настанени и колко общо е трябвало да платят накрая?
-
Какви са свещичките Профенид и за какво помагат?
-
Колко водоустойчиви лепенки са необходими след операция и кога се сменят?
Накратко как се развиха нещата при мен - в 12 и половина ми изтекоха водите, но нямах никакви контракции и болки, взех душ, стегнах багажа и към 13:30 тръгнахме към болницата. Приеха ме и пуснаха запис на тонове и след това преглед за разкритие -4см. Разбрахме се с доктора за епидурална и система окситоцин, но първо трябваше да се направи клизма. Тук за мен беше ужасно. Направиха я в 14:30 и след нев ми започнаха и контракциите. Изведнъж както нямах болка така за 10тина минути вече бяха на минута. Вкараха ме са упойка, но започнаха напъните и ме преместиха. И така се роди Дари
С три напъна и няколко шева. Вече сме у дома и сега се напасваме