👣Някои АВГУСТинки вече бебета люлеят, другите още за срещата копнеят🤰 - Август 2023, тема 8 💗💙

  • 51 286
  • 609
# 390
ttd, честито! Да ви е живо и здраво бебчето и много да ви радва! 🤱
Бързо възстановяване! 🍀
Виж целия пост
# 391
Аз кърмих само на поискване,  но никога не са пропускали поне 2, дори 3 хранения вечер, особено като бяха съвсем малки. Тогава така си спомням, че ми казваше педиатърката. Но сега на лекции не съм била. Може и така да е.
Ох, аз тези дни заспивам много късно у ставам чак към 10ч. После как ще влизам в ритъм, не знам😁
Виж целия пост
# 392
Честито на всички нови мами 🥰🫶👩🍼
Чак сега успях да ви изчета Simple Smile
Само да споделя, че вече от няколко дни сме си вкъщи и си се напасваме едни към други 😄
Останах много доволна от грижите, които положиха в болницата за мен и бебчо
Ариел чакаме вече да се похвалиш 🥰 аз мисля, че при мен едни пет пъти качвания на стълби свършиха работата
Виж целия пост
# 393
И аз чакам, чакам, ама май моят господин си е избрал дата през септември 😂
Днес пак бях на тонове. Утре ултразвук и за разкритие. Днес ми падна още малко парченце от тапата. Почнала е да пада преди термина ми още…
Виж целия пост
# 394
Ариел,  как разбираш, че ти е паднало парченце от тапата?
Виж целия пост
# 395
Ариел,  как разбираш, че ти е паднало парченце от тапата?
И аз се интересувам.
Сглобихме леглото днес.
Виж целия пост
# 396
Ами аз като цяло нямам почти никакво течение. 2-3 дни преди термина ми имаше едно гъсто, жълтеникаво като сопол (извинявам се за описанието на гнусливите) еднократно при сутрешния тоалет. Тази сутрин имаше подобно нещо, но по-желирано.
Виж целия пост
# 397
И при мен днес мисля, че падна част от тапата, въпреки че беше съвсем малка част. Надявам се ако раждам да е утре (харесва ми датата) макар че се съмнявам или да си изчака датата за секциото. Предният път тапата ми падна през деня, вечерта ми изтекоха водите, на другия ден на обяд родих със спешно секцио, защото тоновете започнаха да спадат. Но бях 3 дни преди термин, а сега имам още 2 седмици, така че много се съмнявам да се случи нещо тази вечер или утре.
Виж целия пост
# 398
Здравейте!
Имам въпрос- купили ли сте помпа за кърма и ще я носите ли в болницата. Аз ще раждам секцио и започнах да се замислям дали няма да ми е нужна помпа.
Виж целия пост
# 399
Аз съм купила и ще я нося. И аз съм секцио Simple Smile
Виж целия пост
# 400
Не съм купила, мисля че във всеки момент мога да изпратя мъжа ми да вземе. Разход е, който не съм сигурна дали изобщо ще влезе в употреба.
Виж целия пост
# 401
И аз съм купила. Не съм я приготвила за вземане, но съм я стерилизирала и сложила в торбичка, при нужда мъжът ми да я донесе.
Виж целия пост
# 402
Когато ви падне така тапата, звъните ли на АГ или няма смисъл предвид, че нямате контракции?

И при мен днес мисля, че падна част от тапата, въпреки че беше съвсем малка част. Надявам се ако раждам да е утре (харесва ми датата) макар че се съмнявам или да си изчака датата за секциото. Предният път тапата ми падна през деня, вечерта ми изтекоха водите, на другия ден на обяд родих със спешно секцио, защото тоновете започнаха да спадат. Но бях 3 дни преди термин, а сега имам още 2 седмици, така че много се съмнявам да се случи нещо тази вечер или утре.
Виж целия пост
# 403
Момичета, как е положението със стриите при вас? Излязоха ли ви изобщо? Аз тази вечер забелязах, че са започнали да се появяват малко под пъпа. Уж се мажа ама то и корема ми стана огромен. До преди няколко дни нямах нищо, постоянно се наблюдавам. Малко ми е притеснено и с отпуснатата кожа след раждането как стоят нещата. По принцип си бях тренираща и гледах да съм във форма, не знам дали ще се прибере с тренировки 😔
Виж целия пост
# 404
И моя корем се нацепи около пъпа последната седмица.
Гледах някакви процедури с лазер за премахване на стрии, надявам се да не ги ползвам...но се успокоих, че има някаква опция.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия