Любители на котки - Тема 185

  • 35 107
  • 748
# 225
Ивекс, стискам палци всичко да мине леко и без проблеми!
Виж целия пост
# 226
Човешко братче.
Нали и той ни е детенце, ние така се изразяваме.
Имаме 3 деца и половина ,половината е котето.Joy

Момичета, благодаря.Heart
Виж целия пост
# 227
Леко да е Ивекс!
Виж целия пост
# 228
Ивекс, леко и безпроблемно! Ще чакаме утре да се похвалиш. Hug
На Мишето й хареса да скитори. Белка спи по цяла нощ вътре, тази митка навън.
Виж целия пост
# 229
Ох, че хубаво! Всичко да бъде наред с вас двамата! Heart EyesTwo Hearts
Виж целия пост
# 230
Ивекс, леко да е утре Hug
Виж целия пост
# 231
Леле и бебче ще имааа, Ивекс,  леко да минава ! Heart
Ну заяц, да за такъв хамак,  казваш, издържат вендузите, значи... няма да го мисля толкова Grinning
Днес опаковахме терасата с мрежата Grinning
Имаме нови снимки на Лина- тази е в най - близък план.
Виж целия пост
# 232
На добър час, Ивена! Живи и здрави да сте двамата, по неочаквано лек начин!
Виж целия пост
# 233
Ивекс, леко и безпроблемно ти желая от все сърце! ❤

Нашият хулиган се е научил да се качва на масата, докато ни няма. Снощи успивах малката, а той нашият се качил на масата и изял 2 кубчета сирене. Спипах го вече, когато сладко, сладко се облизваше и чистеше все едно салам е ял. Когато го видим, му се караме, защото не искам да се учи така.
Виж целия пост
# 234
Heart всичко успешно и безпроблемно да е, Ивекс! Hands Plus1
Виж целия пост
# 235
Ивекс, леко и безпроблемно за двама ви  Hands Plus1 Здраво и спокойно бебче!
Виж целия пост
# 236
Ивекс, бързо и лесно да е! 🤗
И чакаме подробности (кг, см и т.н)
Ще те мислим утре и ще ти изпращаме положителна енергия! ❤️
Виж целия пост
# 237
Ивекс, леко и безпроблемно ти желая от все сърце! ❤

Нашият хулиган се е научил да се качва на масата, докато ни няма. Снощи успивах малката, а той нашият се качил на масата и изял 2 кубчета сирене. Спипах го вече, когато сладко, сладко се облизваше и чистеше все едно салам е ял. Когато го видим, му се караме, защото не искам да се учи така.

Нашата ни дисциплинира да не оставяме храна на открито. Веднага се опитва или изяжда. 

Ивекс, стиснати палци за леко раждане. Чакаме хубавите новини.
Виж целия пост
# 238
Ето снимката на матката и яйчниците
Скрит текст:
[spoiler/] .
Виж целия пост
# 239
Ивекс, да мине леко и без проблеми!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия