Любители на котки - Тема 185

  • 35 114
  • 748
# 270
Красота!
Виж целия пост
# 271
Честито бебче на Ивекс, да сте живи и здрави всички!

За новороденото коте, с нещо като капкомер да му се дава млякото? Нямам опит, само предполагам...
Виж целия пост
# 272
Ивекс, честит син. Здрав, палав и щастлив да бъде.

За Дейзи бях купувала шише с биберон, но не е сукала от него. Шише с биберон, спринцовка, капкомер...

Оникс мяука когато влиза в стаята на дъщеря ми. Или когато излиза на етажната площадка.
Но когато влиза в стаята на дъщеря ми задължително мяука, по няколко пъти, лигаво.

Мислех, че Мини е писала, но не е Simple Smile
Ще я издам. Майка на трима е вече Simple Smile
Виж целия пост
# 273
Радвам се за Мини,макар да не схващам точно. 😊
Виж целия пост
# 274
Ивекс, да сте живи и здрави с твоето момченце, много радост и спокойствие ви пожелавам.
На Мини също, да са живи и здрави всички млади майки и бебчовци и да се слушат с татковците.
 И тези двамата много се радват:




Малкото бебе с нещо като капкомер трябва да усети млякото. Дано има късмет и то.
Виж целия пост
# 275
Утре ще го водя котето, но има ли шанс повърнато - храна с кръв (не жилки, а розово червена течност) да не е нещо сериозно.
Много се притесних и се чудя къде да го заведа. Вероятно трябва да се види на рентген или ехограф?

Извинявам се, че нахлувам.
Виж целия пост
# 276
Ивекс, честит ви син! Да е жив и здрав и да има много късмет в живота!
Виж целия пост
# 277
Радвам се за Мини,макар да не схващам точно. 😊
Блеки има две малки космати приятелчета, с които да си играе.
Цитат
Много е дълго и днес не ми се пишеше. Утре ще разказвам там.


При нас нищо ново.

Оникс е под легена.

Утре ще го водим до вет. клиника да видим как са бъбреците. Изяде един пакет уринарна храна.
Виж целия пост
# 278
Добре че не е овен, един вкъщи ми стига.Joy
Сестрите му бяха под 2900 кг, не очаквах да мине 3 кг в интерес на истината.
Ивекс, честито бебче! Да е живо и здраво момчето! Овенът и Лъвът са дупе и гащи. Joy Ще видиш... Wink

Papermint, ах... Какво стана с онези двечките, за които беше накупила толкова лекарства от руснака? Те ли не оцеляха? Sad

Майка кърмачка и да намериш, ако новороденото е болно е нормално да няма суктелен рефлекс и да не засуче дори от нея. Вяло ли е? Писука ли? Писукането на болните новородени е едно такова специфично, стенещо и издължено с по-висок звук.
Виж целия пост
# 279
Ивекс, честито! Да расте здраво и щастливо бебчето! Бързо възстановяване на теб!

Виж целия пост
# 280
Честито, Ивекс! Да сте живи и здрави с бебчо!
Виж целия пост
# 281
С Топче не съм го правила това, но той не беше дивак като Уши.
Ще дам носена дрешка на ММ да му я остави да подуши. Много ми е интересно как ще реагира като се приберем с бебето.
Снощи ме е чакал на вратата, мамин златен.
Чуел ли шум и тича към вратата. След това е душил възглавницата ми и е мяучил. Спал е до възглавницата цяла нощ. Мъчно му е за мен. Grinning
Виж целия пост
# 282
Ивекс,честита рожба! 🌷🩷
Да расте здрав и умерено палав! 😃🥰
Виж целия пост
# 283
Майка кърмачка и да намериш, ако новороденото е болно е нормално да няма суктелен рефлекс и да не засуче дори от нея. Вяло ли е? Писука ли? Писукането на болните новородени е едно такова специфично, стенещо и издължено с по-висок звук.
[/quote] не мога да определя,може да е вяло,защото вече беше доста изстинало,писука,но не винаги,като го хвана да го храня или чистя...
Виж целия пост
# 284
Да е жив и здрав младежът, Ивекс!
И на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия