На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 45

  • 92 312
  • 745
# 495
Аз също платих платих 4ТЛ за нова карта миналият месец в 3М Мигрос в Чешме.
Виж целия пост
# 496
А една карта за всичките мигроси ли важи?
Виж целия пост
# 497
А една карта за всичките мигроси ли важи?
Да.
Виж целия пост
# 498
На мен последния път в 2 различни Мигроса ми отказаха нова карта, уж нямали. И съответно платихме на редовни цени. Накрая си купихме карта от 5М в Одрин.
Виж целия пост
# 499
В такива случаи бих оставила количката с покупки на касата, да се оправят те да си връщат покупките. Да видиш колко бързо ще намерят карта. Сложили намаления, които важат САМО с карта, а карти нямали. Хайде де.
4 лири е картата и аз поне не мога да им хвана спатиите колко важи. Уж е 1 месец ако не е рег. с турски номер, но ни се е случвало и повече от месец да е валидна.
Виж целия пост
# 500
Затова предпочитам Карфур-винаги имат налични карти,не ми искат турски номер и настоящата ми карта е от 06.2021г,но не ходим в Одрин,в редки случаи минаваме транзит.
Виж целия пост
# 501
Има ли Карфур в Одрин?
Виж целия пост
# 502
Вече няма Карфур в Одрин.
Виж целия пост
# 503
Затова предпочитам Карфур-винаги имат налични карти,не ми искат турски номер и настоящата ми карта е от 06.2021г,но не ходим в Одрин,в редки случаи минаваме транзит.
А карта за Карфур пак на касата ли си искате, както в Мигрос или?
Виж целия пост
# 504
Момичета, планирам уикенд в Одрин.

Тъй като срещам доста противоречиви мнения, кажете ми от първо лице откъде да купя препарати?

Търся и хубави турски анцузи, специално мъжки долнища.

Накъде да се ориентирам?
Виж целия пост
# 505
На касите в Карфур продават клиентски карти,имам и карта на Onur market,пак на каса ми дадоха.
Виж целия пост
# 506
Рали, то и аз бих, но тези 2 пъти пазарувахме малко неща за хапване на момента и не си струваше да се разправяме. Може и наистина да са нямали, бяха малки магазини, тип квартални супери. Големия пазар го направихме с картата.
Виж целия пост
# 507
С въпрос и молба, към който е ходил скоро, в магазините на Поло имат ли някакви намаления?
Гледам им сайта, но повечето намаления са обозначени само за онлайн покупки. Реклама за % намаления нямат.Hug
Виж целия пост
# 508
Миналата седмица в Ераста намалението беше 30 %, но цените и с него бяха високи. Дамските пуловери с намалението бяха около 50 лева.
Виж целия пост
# 509
Къде мога да видя спални комплекти Тач и колко струват ориентировачно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия