Какво се случва ПРЕДИ менопаузата? Да споделим и да обсъдим. Тема №22

  • 56 626
  • 739
# 120
Има много по аптеките.
Течните са най-добри.
Трябва да съдържат глюкозамин,хондроитин,колаген,хиалуронова к-на…,с по-малко подсладители и оцветители да са…
Взимам различни,редувам ги,горе долу спасяват положението.Не съм ходила на лекар 🙄
Виж целия пост
# 121
2 месеца не ми е идвал цикъл, никакви признаци нямам.
Последните години се спуках да правя кисти, но тогава не само не ми идваше, ами и имах постоянно зацапване.
Тази нощ пак ми влезе муха в главата (хипохондрик съм Simple Smile ), че имам кисти. Другата седмица ще си запиша час да видим какво е положението.
Пия вечерна иглика, ама не съм много редовна и днес мисля пак да си взема сместа на Здравница.
Виж целия пост
# 122
Момичета, някяква добавка за болки в ставите?
Знам, че трябва да посетя лекар, но сега да взема.
Мобилор ми изписа ортопеда последният път.
Желязно ветрило, добре 👍
Виж целия пост
# 123
Момичета, някяква добавка за болки в ставите?
Знам, че трябва да посетя лекар, но сега да взема.
Мобилор ми изписа ортопеда последният път.

Как ти се отрази, Леми?
Искам да купя нещо за майка ми, много я болят ставите.
Виж целия пост
# 124
Момичета, някяква добавка за болки в ставите?
Знам, че трябва да посетя лекар, но сега да взема.
Мобилор ми изписа ортопеда последният път.
Желязно ветрило, добре 👍
Сироп или таблетки?

Гледам цените в различните аптеки варират…най-скъпо е във Фрамар,+15лв 😤
Виж целия пост
# 125
2 месеца не ми е идвал цикъл, никакви признаци нямам.
Последните години се спуках да правя кисти, но тогава не само не ми идваше, ами и имах постоянно зацапване.
Тази нощ пак ми влезе муха в главата (хипохондрик съм Simple Smile ), че имам кисти. Другата седмица ще си запиша час да видим какво е положението.
Пия вечерна иглика, ама не съм много редовна и днес мисля пак да си взема сместа на Здравница.
Как се оттървахте от кистите? Взех си този чай за кисти, пих го 3-4 дни, но мисля че почнах от него да вдигам кръвно. Дали е възможно?
Виж целия пост
# 126

Как се оттървахте от кистите? Взех си този чай за кисти, пих го 3-4 дни, но мисля че почнах от него да вдигам кръвно. Дали е възможно?
Не мога да твърдя със сигурност дали той ми помогна предишните пъти, но се махнаха и при следващите прегледи яйчниците бяха чисти. Чак ме е яд на мен си, че го спрях.
Аз съм хипертоник на лекарства, но не съм забелязала да имам проблеми с кръвното, но всеки е индивидуален, може при Вас това да е страничен ефект. Аз
Виж целия пост
# 127
Момичета, много ми се е подул коремът, но нямам газове. Какво може да се направи?
Виж целия пост
# 128
То подутият корем си е газове. Аз приемам активен въглен периодично.
Виж целия пост
# 129
Здравейте!
самопредписах си Меносан на Хималая. Проблемът ми е необикновено обилното потене - и денем, и нощем, прескачащ цикъл ... три пъти от началото на годината до сега. Не че чакам редовност на цикъла, но поне да не ми е толкова горещо и изпотено....Колко време трябва да го пия, за да търся някакъв ефект? И, ако сте пили Меносан - някакви странични ефекти?
Виж целия пост
# 130
Доли, таблетки, 31-2 лв беше в аптеката.
Във Фрамар цените винаги са били нагли.
Виж целия пост
# 131

Как се оттървахте от кистите? Взех си този чай за кисти, пих го 3-4 дни, но мисля че почнах от него да вдигам кръвно. Дали е възможно?
Не мога да твърдя със сигурност дали той ми помогна предишните пъти, но се махнаха и при следващите прегледи яйчниците бяха чисти. Чак ме е яд на мен си, че го спрях.
Аз съм хипертоник на лекарства, но не съм забелязала да имам проблеми с кръвното, но всеки е индивидуален, може при Вас това да е страничен ефект. Аз
[/quote
Колко време го пихте за резултат? А приемахте ли нещо друго през това време, хормони?
Виж целия пост
# 132
Здравейте!
самопредписах си Меносан на Хималая. Проблемът ми е необикновено обилното потене - и денем, и нощем, прескачащ цикъл ... три пъти от началото на годината до сега. Не че чакам редовност на цикъла, но поне да не ми е толкова горещо и изпотено....Колко време трябва да го пия, за да търся някакъв ефект? И, ако сте пили Меносан - някакви странични ефекти?

По-скоро притеснението ти трябва да е от това, че може да няма от него никакъв ефект, нищо по-лошо от случващото се до сега няма да се случи. Поне три месеца прием за постигане на възможен ефект - беше становището на моята гинеколожка. Ако няма такъв се преминава към следващата добавка.  Но може и нищо да не помогне.
Потенето е т.н. "горещи вълни" Добре дошла в отбора Simple Smile


Аз също пия чая ( равнец невен турта) периодично за кисти и всеки път действа безотказно. при следващия преглед нямам такива. Този чай е някакъв вид заместител на хормони. Или се пие едното или другото.
Виж целия пост
# 133
Момичета, да ви питам, някоя от вас пила ли е ДИЦИНОН за спиране на кървене? От вчера го започнах 3х2, но вместо намаляване  на менструацията
/или каквото е там, че вече откачих/ вчера беше супер силно, днес пак си тече, утре е 3ти ден с хапчетата и незнам дали ще спре...Пия също и калций фосфо Ц.
Виж целия пост
# 134
Трябва му време да се справи на Дицинона, особено ако имате кръвоизлив. Изчакайте няколко дни.
3×2 е множко. Обичайната доза е 3 ×1. То всъщност може да са ви го изписали по 250 мг, тогава 3×2 е добре. Аз съм пила само от 500 мг и затова се зачудих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия