КАУФЛАНД - тема 67

  • 64 212
  • 781
# 240
Обаждах им се, централен проблем бил с картите...
Виж целия пост
# 241
Някой има ли това мини тиганче? Тръгнах да търся ръчният чопър на Brio и го видях и много ми допадна,но чопърът не го намерих😢 При нас всичко е едно върху друго,отворени кутий,празни опаковки😵‍💫и никаква идея къде стои чопърът. Ако някой го е видях и може да ми подскаже до кое да го търся ще съм благодарна🙏🏻🫶
Скрит текст:
Виж целия пост
# 242
Имам подобно. Мога да кажа дали си заслужава такова нещо. Много е малко и всъщност не може да сложиш почти нищо. В него правим пържени филийки, като ги разделям на половина. Само за една половинка става. Стои в шкафа и е неизползваемо. Доста примамливо е, но наистина не става за нищо.
Виж целия пост
# 243
За едно яйце/омлетче е.
Имам от пепко. Синко си го ползваше по едно време за яйца.
Леко е нестабилно върху малкия газов котлон, но го придържам с ръка..
То си е детско за мен...да се радват децата Simple Smile
Виж целия пост
# 244
Мини тиганчето може да св ползва за малки палачинки или само за едно яйце сутрин за закуска....
Вчера рано бях в Кауфланд и пак изгубих ценно време да намеря каквото ми трябва, а те сложили етикети с по-високи цени, аз търся с цени по брошура... Сканирах баркода и видях цената по брошура. Защо го правят това с цените? Нима имаме много време да стоим с часове в магазина?
Виж целия пост
# 245
Мини тиганчето може да св ползва за малки палачинки или само за едно яйце сутрин за закуска....
Вчера рано бях в Кауфланд и пак изгубих ценно време да намеря каквото ми трябва, а те сложили етикети с по-високи цени, аз търся с цени по брошура... Сканирах баркода и видях цената по брошура. Защо го правят това с цените? Нима имаме много време да стоим с часове в магазина?
Явно не само в магазините които посещавам е така, а по масово. За сутринта не знам. Но в неделя след 20,00 е пълна каша, може и от по рано да е.
На промоционални стоки им е махнат етикета и сложен този за понеделник с по високата цена, и обратно избързали за доста стоки сложили по ниската цена а тя все още не е в сила.
Има начини да се реши проблема, но явно не искат.
Виж целия пост
# 246
Малкото тиганче ползвам за 1 яйце. Купила съм и за вилата, но тогава бяха по 5 лева, наполовина. Оказва се удобно, лесно за почистване и ползвам.
Виж целия пост
# 247
В малкото тиганче ММ си прави запръжка като си вари зрял боб/от буркан/. Иначе за 1 яйце със суджук ми е много удобно.

Виж целия пост
# 248
Някой има ли това мини тиганче? Тръгнах да търся ръчният чопър на Brio и го видях и много ми допадна,но чопърът не го намерих😢 При нас всичко е едно върху друго,отворени кутий,празни опаковки😵‍💫и никаква идея къде стои чопърът. Ако някой го е видях и може да ми подскаже до кое да го търся ще съм благодарна🙏🏻🫶
Скрит текст:
Това тиганче е като по мярка за точно 1 яйце Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Мъничко е,за едно яйце.Моя го ползваше за себе си да прави в него.
Виж целия пост
# 250
Имах и Пепковското тиганче, голяма е разликата в полза на кауфландското. Пепковското го подарих на сестра ми и тя сега го подвърта по шкафовете. Както Тета казва все трябва да го придържаш, няма баланс. На кауфланд е стабилно и по-голямко. Взех го за запръжка на олио с червен пипер, доволна съм.
Виж целия пост
# 251
Много ми хареса царевицата. До края на седмицата може пак да купя.
Виж целия пост
# 252
Много ми хареса царевицата. До края на седмицата може пак да купя.
А в Русе, на бул. Липник днес нямаше. Бях се наточила да ям варена царевица.
Виж целия пост
# 253
При нас са пуснали на разпродажба сушените подправки, повечето са на радиком.


Всички са с дълъг срок на годност, а не с изтичащ, не знам каква е причината, за да ги чистят от асортимента.
Виж целия пост
# 254
Здравейте!
Царевицата млечна ли е или вече с по-твърди люспи? Прочетох, че се харесва на някои.
Аз ще похваля чертожния комплект от 3.25 лв. - за учениците. Хубава и плътна пластмаса с остри ръбове за отсичане. Тетрадки голям формат с широки редове комплект от 3 бр. са с офсет леко сив - не прекалено черен. Не знам как са карираните?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия