Хитринки за всякакъв случай - 36

  • 42 660
  • 739
# 615
С ютията, лакочистител, Спот и обезмаслител пробвах преди нафтата - ефект нямаше, именно затова и реших, че ще действам с тежката артилерия.
Да, обаче сега вони на нафта 🙄
2 пъти го прах и пак мирише, суша в сушилня, че нямам простор.
Виж целия пост
# 616
С ютията, лакочистител, Спот и обезмаслител пробвах преди нафтата - ефект нямаше, именно затова и реших, че ще действам с тежката артилерия.
Да, обаче сега вони на нафта 🙄
2 пъти го прах и пак мирише, суша в сушилня, че нямам простор.
Аз пък обичам да ми мирише на нафта /не на бензин/, дано си случила на колеги Simple Smile
Ако не си, кажи им, че си се намазала с препарат против въшки, ще излязат веднага Joy
Виж целия пост
# 617
Хахаххаха, разсмя ме определено Joy
Естеството на работата ни е такава, че не можем да излизаме на кой, когато му скимне Stuck Out Tongue Winking Eye
Пуснах пералнята с панталона и един много ароматен течен сапун Flushed Ще чакам резултата след 2 часа
Виж целия пост
# 618
Мъниче, ако прането не подейства, и аз бих пробвала обезмаслител. Другата ми идея е, може би с някаква неутрална мазнина или със спирт да опиташ да разтвориш остатъците от нафта, за да изчезне миризмата.
Виж целия пост
# 619
Смола се маха с чист бензин, а не с нафта. И не мирише въобще. Ползвам бензин за запалки, на Клипър в момента. Преди в аптеките се продаваше в ампули.
Виж целия пост
# 620
Това ме подсети, петна от нафта също се чистят с бензин.
Виж целия пост
# 621
Преди се е продавал в аптеките, а сега?
Утре да ходя да търся Rolling Eyes Сега се суши в сушилнята, но мокър още вонеше 🙄
Виж целия пост
# 622
Сега в магазините за цигари и алкохол, кафе и подобни. Търсиш бензин за запалки, тип Зипо, тези с щракащото капаче от старите филми. Моят е такъв.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 623
В ДМ има един препарат за  освежаване на текстил и с него съм премахвала миризми
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/denkmit-higienen-preparat-za-osv … 058172767807.html
Виж целия пост
# 624
Благодаря Ви!!!
Утре сутрин отивам да търся и двете!
Виж целия пост
# 625
Въпрос за пране: купих си анцуг, отвътре материята е мъхеста. Оказа се, че пуска страшно много власинки, от едно премерване ми се смени цвета на тениската Sweat Smile Дайте съвет как да го изпера, така че да спася от мъхчетата самата пералня и останалото пране.
Виж целия пост
# 626
Здравейте. Има ли начин това да се поправи според вас,мисля ,че се получи от един нов тиган на Brio ? Като надраскано е.
Виж целия пост
# 627
Вчера попаднах на обява за едни кърпи на тапър,уж чистели подобни драскотини 🤔
Виж целия пост
# 628
Здравейте. Има ли начин това да се поправи според вас,мисля ,че се получи от един нов тиган на Brio ? Като надраскано е.
Скрит текст:
Опита ли да почистиш с препарат за стъклокерамика?
Ако не се почисти е надраскано и няма как да се оправи.
Виж целия пост
# 629
Пробвах с препарат за стъклокерамични котлони,с обезмаслител, с оцет и сода  и с паста за зъби.Той и без друго си е надраскан,че е вече на 5-6 години,но това ми боде очите.Сега май е една идея по-добре.Мерси Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия