Магазини Pepco 13

  • 68 768
  • 752
# 285
Не съм ги виждала тези чашки но много много ми харесаха..
Виж целия пост
# 286
На мен ми харесаха тиквите ! Утре отивам да си търся и аз .. Даже, вече си представих как пълня голямата с капака с бонбони 😂 ! Само ако не намеря - мислете му !!! 😾😂
Виж целия пост
# 287
Какво нещо е общественото мнение! От месец ги гледах тия тикви в нашето Пепко и не си купих, като прочетох и ги видях снимани, сега ще ходя да ги търся. Ако не ги намеря, сигурно ще се ядосам.
Виж целия пост
# 288
Какво нещо е общественото мнение! От месец ги гледах тия тикви в нашето Пепко и не си купих, като прочетох и ги видях снимани, сега ще ходя да ги търся. Ако не ги намеря, сигурно ще се ядосам.
Така като гледам колко желаещи сме ... Май ще се ядосваме заедно 😂
Виж целия пост
# 289
Стъклената тиква с капак , колко пари е ? Като размер ми се вижда идеална за ядки
ПС. не я намирам в сайта им , за разлика от "лед тиквата "
Виж целия пост
# 290
8 лв е.Момичето ми каза,че при тях е дошла в комплект с чаша гъба,но една жена е взела гъбката.
Виж целия пост
# 291
В нашия пепко нямаше нищо от есенния каталог , и нищо с форма тиква 😃
Казаха ,че няма и да зареждат 🤔
Ще се разходя до някой мол.
Виж целия пост
# 292
На мен едни продавачи ми казват, че чакат зареждане с дежурния отговор, че не знаят какво ще им доставят... може и да има нещо хелуинско. А други, че няма да получават повече хелуински неща.

Чудя се, как може да получават стока без да е придружена с опис на продуктите?! Така се работели. Като отворели кутиите, тогава разбирали какво има. Не ми се вярва да е така, но вече от няколко филиала го чувам и започнах да им вярвам.
Виж целия пост
# 293
А не поръчват ли ? Как тъй квото им пратят...
Виж целия пост
# 294
Чашата гъба не ми хареса на мен
Виж целия пост
# 295
На мен ми казаха,че всеки магазин е сам за себе си,получават различни неща и докато не ги извадят не знаят какво имат в наличност.
Виж целия пост
# 296
В пепко стока не се поръчва, както са казали служителите. Получават само съобщение, че еди кой си ден ще има стока. Идват няколко палета, с наредени кашони и стречосани. И наистина абсолютно никой от персонала не знае 😃 какво има вътре докато не се отворят всички кашони.
Виж целия пост
# 297
Обясниха, че такава била политиката на фирмата. /за доставката на стоки/
Виж целия пост
# 298
Интересна политика , есенните неща които се търсят - трябва с лупа да се издирват и ги няма по магазините , но в нашия вече извадили - коледни топки
Виж целия пост
# 299
В пепко стока не се поръчва, както са казали служителите. Получават само съобщение, че еди кой си ден ще има стока. Идват няколко палета, с наредени кашони и стречосани. И наистина абсолютно никой от персонала не знае 😃 какво има вътре докато не се отворят всички кашони.
Потвърждавам. Работила съм известно време в Пепко миналата година и бе именно така. Не се поръчва предварително какво магазина иска и има нужда. А ти доставят просто няколко палета и каквото има вътре това е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия