Пъзели 57

  • 27 699
  • 735
# 630
Равенсите всички са с много прах. Ама и аз ужасно много ги харесвам и съм се примирила.
Виж целия пост
# 631
Много приятно да отовря темата след толкова месеци и да видя, че систезанието е на дневен ред.  Успех и да се забавлявате момичета Relieved
Ще трябва да ви покажа какво сме наредили последните месеци в офиса Smiley
Виж целия пост
# 632
След много дълго прекъсване в реденето (но не и в следенето на темата), идвам с нареден пъзел.

Jan Van Haasteren,
1000 части



Благодаря на евето, че ми даде поставката за редене на пъзел, че в хаоса у нас сред кашоните не мога да намеря ъгълче за редене.

Скрит текст:
Ние сме добре, от две седмици сме се преместили, но имаме много довършителни работи да направим по апартамента. Липсват ни мебели на места, някои неща затова стоят в кашони още.
Виж целия пост
# 633
Аз пък обичам да сортирам, това ми е част от изживяването. Но за да не губя време, в работата си ги сортирам, отделям крайчета и после вкъщи редя. За съжаление нямам възможност да редя на работа, но поне в обедната почивка успявам да сортирам.
Виж целия пост
# 634
Нищо не сортирам аз. Хвърлям в 2 кутии големите, обръщам и почвам като вадя по цвят и сглобявам. Нямам нерви за пипкави неща.
Виж целия пост
# 635
Evencee, все едно аз съм го писала🤭
Виж целия пост
# 636
За утре явно лайвовете ще са два, всяка група е по час и половина с половин час почивка (и една по-голяма между сутрешните и следобедните групи)

Утре от 11 - почва Весето, после Мими и накрая Евето. Явно това ще е линкът и ще излъчват постоянно -
https://www.youtube.com/live/ngoz3D38Qc4?si=glpnKg7QNk8dHsPg

Това е линкът за следобедните, започвам аз в 18 часа - https://www.youtube.com/live/FdakaA9JELQ?si=IiER16hIwcNx_qlG
Виж целия пост
# 637
Един Арт, който мислех че ще ме затрудни, а се оказа супер лесен. Този е със сглобка бетон и дебели хубав мат парчета, само да не са толкова еднородни ... но за тия пари толкова.
И двата Арт, които взех, ми харесаха.
Виж целия пост
# 638


Виж целия пост
# 639
Сладурани! Хайде наш'те!
Виж целия пост
# 640
Момичета, страхотни усмивки сте!
Много се радвам на хора, който правят любимото си нещо, то просто щастието им личи!
Виж целия пост
# 641
Успех, момичета! Simple Smile

Конкурентният български отбор също са си направили тениски. Видях ги във фейсбук.
Виж целия пост
# 642
И аз ги видях, не са толкоз готини.
Виж целия пост
# 643
А колко сте хубави и каква светлина струи от общите ви снимки! Айдееее, утре засядам да гледам!
Бухтич, мерси за линковете!

Къде са тия конкурентни тениски?
Виж целия пост
# 644
Hola, chicas!
Толкова сте слънчеви!
Хайде не остана, успех утре! Flowers Four Leaf Clover

Тони, добре че се разписа. Мислех те как си. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия