ЕДИНАДЕСЕТИ клас 2023/2024

  • 62 174
  • 810
# 465
Взех и аз билети, то беше голямо преследване. Включих се на опашката, но редът ми дойде след около 2 часа, точно когато трябваше да излизам за среща Sob Сложих аз набързо някакви места в количката, попълних всички данни и тъкмо ще плащам и ми изписва "Местата са резервирани от друг" или нещо подобно  Scream. Теглих една и излязох Joy. Като се върнах, отново застанах на опашката, която ми даваше все по 2 часа чакане, докато не стана 17.30 ч и ми показа 1 мин. чакане. Ура, викам си, докопах се! Да, ама не! След това стана 2, 3, 4 - 20 мин...... и накрая си тръгнах. Вкъщи проверих, ама то почти нищо не беше останало от местата, накрая взех, каквото можах, но изживяването беше трагично. Дано да си е струвало, но чак след 10 месеца ще разберем Sunglasses
П.П. Не знам дали останаха билети или се разпродадоха още първия ден?!
Дано долу, на правостоящи, да не допуснат претъпкване!
Виж целия пост
# 466
И ние сме от тези с билетите. Голямо късане на нерви беше...бяхме се наредили с един приятел IT, който стигне пръв, става основен и купува на другите...та той успя...
Младежът обаче каза, че не иска....според мен сбърка....но така, че сме само аз, баща му и сестра му.
Нашият бал е на 27-ми, в Маринела, най-вероятно са резервирали и клуба в Маринела...който е да е той, видях, че са няколко...Но не знае колко е кувертът...момчешка му работа...
Виж целия пост
# 467
Големият пък си купил днес билети за Рамщайн в Белград. С някакъв приятел щял да ходи. Питам го имаше ли "опашка" , той ме изгледа странно...явно нямат чак толкова фенове 😅
За бал изобщо не питам.
Виж целия пост
# 468
Не се вълнуваме от такава музика ние 😁, но за една нощ и дискотека в Слънчев бряг на участие на Voyage отиде...
Мини-ваканцията започва подобаващо - утре отива на организиран Вело-празник - "Байк Джамбуре 2023" 😀 - с преспиване на хижа на всички участници...
Училището си било на мястото иначе, посещавал го 😀
Виж целия пост
# 469
Моля за помощ, има ли наредба според която може/не може да се извинявайт отсъствия поради участие в някаква извън училищна дейност /например спортен клуб
Виж целия пост
# 470
За участие в състезания, спортни лагери, нося бележка от спортния клуб. Не е имало никога проблем.
Виж целия пост
# 471
Моля за помощ, има ли наредба според която може/не може да се извинявайт отсъствия поради участие в някаква извън училищна дейност /например спортен клуб

Погледнете правилника на училището.
При нас - отначало декларация, че е към спортен клуб; при отсъствия - бележка от спортния клуб за периода с мокър печат и подпис. Не е имал пб, преди 20-тина дни дори е представил последната такава...
Виж целия пост
# 472
Да раздвижа темата с инфо за френската програма на ТУ, София, обучението се извършва на френски:
За учениците франкофони ми се струва, че ще е полезно:



https://www.tu-sofia.bg/faculties/read/32
"Обучението във факултета е признато от френската държава, като извършено във френски университет.
Факултетът извършва френско елитно инженерно обучение в следните 4 магистърски програми:

По модела на френските Grandes Ecoles две уникални за България петгодишни програми по специалностите „Информационни и комуникационни технологии” и „Електротехника, електроника и автоматика”, в които приемът се извършва непосредствено след средно образование. По френски модел обучението през първата и втората година се извършва в общ модул „Електроинженерство“ (на фр. език) след което се профилира за двете специалности.
Две двугодишни магистърски програми по гореспоменатите специалности с прием след професионален бакалавър, бакалавър или магистър.
С тези дипломи завършилите френския факултет се реализират като софтуерни инженери, телекомуникационни инженери, инженери в енергетиката, електрониката, автоматизацията. Признаването на дипломите им от страна на Република Франция и владеенето на френски език равностойно с английския ги прави много желани от мултинационалните компании в България, Франция и по целия свят.

Признаването на факултета от френската държава е благодарение на акредитацията получена от Френската държавна комисия за инженерни звания, която единствена може да разрешава френско инженерно обучение (Commission des titres d’ingenieurs– CTI – http://www.cti-commission.fr/). Акредитацията е получена с възможно най-високата оценка  и  абсолвентите ни получават френското звание „дипломиран инженер”. Благодарение на получената най-висока оценка, освен в Република Франция, званието се признава, като френско от всички държави, партньори в Европейска мрежа за акредитация на инженерно образование (European Network for Accreditation of Engineering Education  –  http://www.enaee.eu/ http://eurace.enaee.eu/) –  Германия, Великобритания, Турция, Ирландия, Португалия, Русия и мн. др. Факултетът е акредитиран и от българската Национална агенция за оценяване и акредитация."
Виж целия пост
# 473
Привет!
Стипендии някой да е получил  в столичните училища ?!
Виж целия пост
# 474
Да, във фег взеха за м.10.2023г. преди 2 седмици.
Виж целия пост
# 475
Мерси,Мария.
При нашите ги дават на три месеца и се бавят тази година.
Виж целия пост
# 476
Като казахте, стипендии малката е бясна. Превели са ѝ 17 лв Joy
Каза, че парите не си заслужавали мъките hahaha
Виж целия пост
# 477
Нямаше ли някакъв минимум от 21лв за месечна стипендия? Но не помня откъде ми се върти това число в главата.
Виж целия пост
# 478
Момичета, какви помагала  по БЕЛ ползвате за подготовка за ДЗИ?
Търся нещо с анализи на произведенията.
Виж целия пост
# 479
Бисе,кой ти мисли за матури -)
С. имат само помагала с тестове, все едно  е в прогимназия,но гледам попълват се старателно, анализите им диктуват в час.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия