ЕДИНАДЕСЕТИ клас 2023/2024

  • 62 171
  • 810
# 585
Определено са много полезни стажовете и ми стана интересно как сте стигнали до такъв. От къде се разбира, че някъде се предлага, освен чрез познат в самата фирма може би, има ли някакъв обичаен път през който се минава за търсенето?
Във фирмата в която работя има вариатни за стажове, но са само за студенти и се чудя как се намира за ученик Simple Smile
Виж целия пост
# 586
Двамата с младежа сме в събота на отворените врати на Американския в Благоевград. Мен основно ме интересуват начините за финансиране Simple Smile.
През март ще ходим на изложението в Шератон, за да видим и други опции, че е в големи колебания...според мен иска в Американския и там ще се чувства добре. Беше много въодушевен по време на 4 дневния проект там през ноември. Но дава леко назад, тъй като е притеснен какво ще ни коства с финансовата част, а не вярва, че ще се класира за някоя стипендия. Едва от миналата година се сети, че има полза от училищния успех и започна да учи по сериозно, а и сега вече наистина му е интересно заради профилите, което си личи по успеха, докарахме го до стипендия
Виж целия пост
# 587
Пух, това изложение в Шератон за кои университети е и кога точно е?
Виж целия пост
# 588
Аз намерих това:

https://www.world-education.eu/
Виж целия пост
# 589

Да, точно това е!

Ние нямаме идея за никакви конкретно, с изключение на Американския, и винаги стои СУ като опция. Сега е още в търсене на какво точно му харесва и иска да прави.
Виж целия пост
# 590
Здравейте, и моето дете ходи на стаж 2 дена седмично, но той е дуална паралелка. Плащат им за тези два дена някакви пари, последния път мисля че е взел 400-450 лв. Уведомих го да събира пари за шофьорския си курс. Някак му се искаше АЗ да го платя, ама ... щях да се излъжа, ако не знаех, че взема такава заплата. Simple Smile И аз харесвам стажовете, много. Но на този конкретно си е губене на време, искахме да ползваме други услуги и без да му плашат, обаче не се получи. Идната година е със стаж 3 дена седмично, там се надяваме на промяна в стажа.
Виж целия пост
# 591
Ехеее, Румка, ми той е чудесен този стаж - за 8 раб дни в месеца да се вземат почти две минимални работни заплати. В провинцията нормално работещите, получаващи толкова, са безкрайно доволни на такова заплащане за цял месец...Дай Боже, всекиму!

Наборът - "вятър го вее на бял кон", никаква ориентация и никаква заинтересованост още към продължаващо обучение. Единственото, което го вълнува, е шофирането и кога ще дойде пустия му рожден ден, че да има книжка...Започва от тази седмица пак да обикаля по велопистите из страната...
Виж целия пост
# 592
След 2 месеца несериозност от моя страна най-накрая момата ще тръгне на шофьорски курс от понеделник. Иска да учи фармация, баща и ще се гръмне.
Мина и РД, вече е пълнолетна, не че си личи. Да питам за ЛК - сама ли да иде , с 1 родител ли?
Виж целия пост
# 593
Честита да е рожденичката, Clevermary!🎂🥳
Здраве, късмет и много успехи й желая!🍀🧙‍♂️
Предполагам, че за  пълнолетните лица не е необходимо присъствието на родител за издаване на ЛК.
Но само предполагам🙂
Виж целия пост
# 594
Благодаря, Бисе.
Виж целия пост
# 595
Сам
Аз ходих с него, не знам що. Мислех, че ще се радва да се "отърве" от придружител Joy Ааа, щото му сменихме и адреса и удостоверих, че разрешавам да живее в имота ми Joy И после лк. После в банката да оправим карти и такива неща, че предната беше с много лимити.
Виж целия пост
# 596
Хепи, като каза банка, та се сетих. Мойта досега не е имала карта. Сега ще и извадим. От коя банка сте доволни?
Виж целия пост
# 597
Чааак доволни...на ДСК бях им извадила като непълнолетни, после им ги продължих. Свикнали са й
Виж целия пост
# 598
Хепи, като каза банка, та се сетих. Мойта досега не е имала карта. Сега ще и извадим. От коя банка сте доволни?
Аз съм изключително доволна от ПИБ,най-вече от обслужването,но то си зависи от служителите...Преди две год и половина,след смъртта на мм се разправях с Уникредит месеци наред за едни 80лв и ме принудиха заради тях непълнолетното дете  да си открие детска сметка при тях,която сега на 18г ще се разправя да закрие-та никога повече през живота ми Уникредит...
Виж целия пост
# 599
Clevermary, честита да ви е рожденичката!
Аз съм фен на ДСК- лесно ми е менюто в сайта и онлайн банкирането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия