Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 15

  • 60 308
  • 728
# 60
Винаги съм го прала с препарат за бяло, на нормална програма, никога е нямало грижи. 🤷‍♀️
Виж целия пост
# 61
Тези трите са ефикасни за силно замърсени бели дрехи:



А това искам да споделя, че маха мазно/клей за секунди. Не трябва да се вдишва, много е остро. Само с ръкавици да се търка. Върши работа:

Виж целия пост
# 62
Благодаря ви, момичета!
Само в пералнята никакъв шанс да стане,дори и на 95 градуса…
Зор видях с тая дебела материя, преди с тънката препирах на мивката петното, това не излиза и не излиза.
Ще пробвам препаратите от ДМ 🎉
Виж целия пост
# 63
Здравейте, препоръчайте ми мокри кърпи за стъкла и огледала, които не замазват. Има ли такова животно? Simple Smile Ползвала съм само на W5/Лидъл и са ужасни.
Също ще съм благодарна и за препоръки за кърпи за стъкла.
Виж целия пост
# 64
Здравейте, препоръчайте ми мокри кърпи за стъкла и огледала, които не замазват. Има ли такова животно? Simple Smile Ползвала съм само на W5/Лидъл и са ужасни.
Също ще съм благодарна и за препоръки за кърпи за стъкла.

https://www.dm-drogeriemarkt.bg/profissimo-pochistvashti-karpi-o … 058172674310.html
Виж целия пост
# 65
Най-бързо, лесно и приятно почиства стъкла с препарат в бутилка-спрей и бяла домакинска хартия от по-плътната. Направо става перфектно, без замазване, власинки и др.под. С два-три къса забърсвам, хвърлям ги в торбичка, пак два-три къса и така.
По същия начин и огледалата.
Ако повърхността е силно замърсена от прах (външната част на прозорците) измивам с гъба, вода и веро и после спрей-дома.хартия.
Виж целия пост
# 66
Също ще съм благодарна и за препоръки за кърпи за стъкла.
Тази кърпа + вода. Стъкла, огледала - всичко свети Hands V
Виж целия пост
# 67
Здравейте, препоръчайте ми мокри кърпи за стъкла и огледала, които не замазват. Има ли такова животно? Simple Smile Ползвала съм само на W5/Лидъл и са ужасни.
Също ще съм благодарна и за препоръки за кърпи за стъкла.
И аз не открих читави кърпи. Спаси ме това пръскало с амоняк и забърсване със стъклочистачка с перо - вече не купувам препарати за стъкла на спиртна основа
https://remedium.bg/kuasar-sprey-vetri-universalno-pochistvane-a … ak-650ml-058950/p
Виж целия пост
# 68
Прочетох в някаква ФБ група, че в Джъмбо има кърпи за керамични котлони, които чистели чудесно всичко. Но само за котлони, за стъкло не ставали. Червена опаковка. Доложих Simple Smile
Виж целия пост
# 69
Прочетох в някаква ФБ група, че в Джъмбо има кърпи за керамични котлони, които чистели чудесно всичко. Но само за котлони, за стъкло не ставали. Червена опаковка. Доложих Simple Smile
Може ли някой ако ги има да сложи снимка?
Виж целия пост
# 70
😂 😂 😂 Да да... Аз вече на магически продукти не вярвам...
Виж целия пост
# 71
Привет на всички! Моля да споделите личен опит за съживяване/възстановяване/подхранване на естествена кожа. В случая говоря за чанта от естествена кожа в цвят коняк. В добро състояние е, но има износване на ъгълчетата и неприятно набръчкване около дръжките. Ще съм благодарна за съвети и препоръки за препарати и пр. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 72
Имам някакъв спомен, че едно време мажехме кожата с Дефламол - много хубав мехлем за кожни болести. Може да се намаже с тоалетно мляко. Изтритото не се възстановява, може да го покриете с боя и отгоре с безцветна вакса за обувки, която да лъснете.
Виж целия пост
# 73
Имам някакъв спомен, че едно време мажехме кожата с Дефламол - много хубав мехлем за кожни болести. Може да се намаже с тоалетно мляко. Изтритото не се възстановява, може да го покриете с боя и отгоре с безцветна вакса за обувки, която да лъснете.

Благодаря, Poni69, преди малко се свързах с едно арт студио, изпратих снимки и чакам отговор. Реших, че няма да експериментирам на своя глава. Като имам резултати, ще пиша Simple Smile
Виж целия пост
# 74
Дефламол не е за кожни болести, а за кожни раздразнения и по- точно, главно за изгаряния.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия