Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 20 тема

  • 70 171
  • 910
# 300
Крема на Олиосета си стана форумен хит отвсякъде. И аз съм блонди и много го харсвам. По препоръка от темата за профи сериите смесвам малко от него с малко от червеното олио на Чи. Много ми харесва ефекта.
Виж целия пост
# 301
Турския шампоанс с чесън го изхвърлих след 2рото ползване. Но има един Restorex, който много добре ми влияе на косата, но от известно време не го намирам изобщо.
Виж целия пост
# 302
Имам и аз опит с турски шампион с чесън.
Моят беше Биоблас
И в интерес на истината беше много хубав.
Не мирише на чесън.Косата ми с него ставаше разкошна,гладка и изправена като с преса,лъскава.
И това без балсам да слагам.
А моята коса знаете е доволно третирана, боядисвана,сухичка,аз балсам не мога да мина.
Тя бях тогава поразена от този шампоан.
Дори ми намаля леко косопада.
Обаче ми омазняваше косата с един ден по-рано от обикновеното и не можах да го доизполвам заради отново влошилата ми се себорея.
И така го оставих.
Има разлика между видовете шампоани с чесън. Този за мен е хубав на Биоблас.
За Ресторекс също съм чувала хубави отзиви.
Но майка ми си беше взела един друг с чесън,кафява прозрачна опаковка и беше ужасен,косата пресушена и груба като тел стоеше от него.
Директно го изхвърлихме.
Даже мама каза,че е отваритителен,а тя не е никак претенциозна откъм шампоани.
А принципно обичам да пробвам всичко.
Нищо не отричам.
И конски съм ползвала и с чесън и всякакви чудесии.
Обаче при мен скалпа прецаква работата,защото нищо не ми понася,че да мога да пробвам за по-дълъг период и да мога да преценя примерно откъм растеж,състояние на косата дали помага.
Влияе ли ми добре и доволна ли съм все тая дали е 30 или 3лв.
Сега съм с Ла Рош.
Виж целия пост
# 303
Здравейте! Да попитам използвали ли сте шампоан с чесън, много ми похвалиха турския шампоан с чесън, но се притеснявам, че може да изсушава допълнително косата и да мирише лошо. Ще ми е интересно да прочета отзиви за този тип шампоани.
Ползвала съм Биоблас. Такъв ужас не съм изпитвала с никой друг шампоан. До час след измиване почва ужасен сърбеж, при който аз се чеша все едно съм с въшки, скалпа ми става червен и болезнен. Ужас!!!
Виж целия пост
# 304
Но майка ми си беше взела един друг с чесън,кафява прозрачна опаковка и беше ужасен,косата пресушена и груба като тел стоеше от него.
Директно го изхвърлихме.
Даже мама каза,че е отваритителен,а тя не е никак претенциозна откъм шампоани.

ако е този, наистина е ужасен

Скрит текст:
Виж целия пост
# 305
Аз точно този изхвърлих сшед 2рото миене, косата сне можах да възтановя близо месец след него.
Виж целия пост
# 306
Благодаря на всички за отзивите за шампоана с чесън.Най-вероятна ще закупя един биоблас, поне не е 50 лв. и ако не ми хареса няма да ме е яд да го изхвърля.
Очаквам и шампоана на Mielle с розмарин, за първи път от години насам поръчвам шампоан, който не е профи.
Виж целия пост
# 307
Аз точно този изхвърлих сшед 2рото миене, косата сне можах да възтановя близо месец след него.
Аз също за този говорих.
Виж целия пост
# 308
Но майка ми си беше взела един друг с чесън,кафява прозрачна опаковка и беше ужасен,косата пресушена и груба като тел стоеше от него.
Директно го изхвърлихме.
Даже мама каза,че е отваритителен,а тя не е никак претенциозна откъм шампоани.

ако е този, наистина е ужасен

Скрит текст:

Дам,точно този е.
По описаните веднага се сетих за него и подозирах,че за него става дума.
Виж целия пост
# 309
И аз този имах-отврат.Друг с чесън не съм
ползвала, но си мисля, че олио от чесън в шампоан, е балсам- като преуош, ще свърши работа.
Виж целия пост
# 310
Коментираните продукти на олиосета, освен в онлайн магазина на лили, дали ги има във физически, виждали ли сте ги? Аз не съм ги мяркала май. А никак не ми се плаща куриерска услуга 😂 ( стисла)
Виж целия пост
# 311
Олиосета са профи продукти,няма как да ги има магазини като Лили.
Във физическия магазин на ЗР може би.
Масово се хвали този крем,аз също мисля да го пробвам. Още повече,че харесвам марката.
Виж целия пост
# 312
Редактирам се, в Лили има БД до box now Simple Smile
Виж целия пост
# 313
Олиосета са профи продукти,няма как да ги има магазини като Лили.
Във физическия магазин на ЗР може би.
Масово се хвали този крем,аз също мисля да го пробвам. Още повече,че харесвам марката.
Накой каза, че в Лили са ги пуснали, но не съм ходила да видя.
Това има онлайн:
https://shop.lillydrogerie.bg/catalogsearch/result/?q=%D0%BE%D0% … D0%B5%D1%82%D0%B0
Виж целия пост
# 314
Ако е така ще се радвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия