Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 20 тема

  • 70 168
  • 910
# 435
Защо не оставите косата да порастне малко и да не отидете на фризьор за някаква прическа, която стои добре и на вълнисти коси?
Нещо такова например:

доста добра идея но с тази коса дето така изглежда след сешоар как да изляза кажете ми моля искам нещо да направя каква силна хидратация да взема ползвам шампоана на Балеа имам  Бионд балсама
Виж целия пост
# 436
Аз бих си я оставила чуплива и да израсте сухото и изгорено.
За терапии- инфо в нета много, от домашна грижа, до професионални продукти.Не е една терапията.
не искам хората с тая чуплива ужасна коса като изляза да ми се смеят хората че ми е грозно
Какво и е лошото на чупливата коса, много хора с прави коси с разни продукти се правят на букли, а ти имаш естествени, а се изправяш?
Иди на фризьор  и му кажи да ти направи подходяща причека за чупливата ти коса и подходяща за лицето ти. Кажи му, че няма да се изправяш всеки ден, а ефектът - искаш да бъде в чупливостта на косата.
Виж целия пост
# 437
Вяра, няма какво чудодейно нещо да направиш в случая. Всички предполагам сме имали кофти приключения с фризьор, просто стискаш зъби и чакаш да порасне. Преса на твое място не бих ползвала, гори косата страшно много. Ако съвсем не може без топлинна обработка, ползвай сешоар с термозащита. И маски на косата. Аз спя с маска 3 пъти седмично.
Виж целия пост
# 438
Вяра, няма какво чудодейно нещо да направиш в случая. Всички предполагам сме имали кофти приключения с фризьор, просто стискаш зъби и чакаш да порасне. Преса на твое място не бих ползвала, гори косата страшно много. Ако съвсем не може без топлинна обработка, ползвай сешоар с термозащита. И маски на косата. Аз спя с маска 3 пъти седмично.
не се харесвам с тази чуплива безформена коса ужасна е и не мога да я понасям какво бюджетно нещо да взема като шампоан и балсам за силна хидратация за да ми омекне и да не стои така
Виж целия пост
# 439
Не мога да помогна, аз ползвам Керастаз и Медисютикълс само. Ти търсиш нещо бюджетно, лореал имат и евтини неща и не са им лоши. Погледни тях.
Виж целия пост
# 440
Защо не оставите косата да порастне малко и да не отидете на фризьор за някаква прическа, която стои добре и на вълнисти коси?
Нещо такова например:

доста добра идея но с тази коса дето така изглежда след сешоар как да изляза кажете ми моля искам нещо да направя каква силна хидратация да взема ползвам шампоана на Балеа имам  Бионд балсама
Хубави съвети се дават.
Но защо не ползвате препинателни знаци... Главни букви?
Трудно се чете така....
Виж целия пост
# 441
Защо не оставите косата да порастне малко и да не отидете на фризьор за някаква прическа, която стои добре и на вълнисти коси?
Нещо такова например:

доста добра идея но с тази коса дето така изглежда след сешоар как да изляза кажете ми моля искам нещо да направя каква силна хидратация да взема ползвам шампоана на Балеа имам  Бионд балсама
Хубави съвети се дават.
Но защо не ползвате препинателни знаци... Главни букви?
Трудно се чете така....
благодаря ще ги погледна в бързината е така
Виж целия пост
# 442
Идете първо на читав фризьор, не търсете евтино работещ и после не горете. Питайте и там за продукти някакви.
Аз наскоро вземах една хидратираща маска на farmavita, мисля не е зле. След нея слагам и подхранващи масло и не мога съвсем да я преценя.
А и не се втилявайте толкова с как да изляза, Та как да изляза. В крайна сметка това е само една коса.
Виж целия пост
# 443
Според мен, косата на viara1912 е изгорена и никакви маски и балсами няма да я направят мека и хубава.
Плюс това прическата е сега е - никаква прическа, ужасно подстригана, без никаква форма и идея.

Добър фризьор, продукти за укрепване на косата и растежа. Чета добри отзиви за хинонова вода с масло от розмарин вътре. Или/и масло от розмарин в шампоана, отвара от розмарин в корените 3-4 пъти седмично.



viara1912 , остави продуктите от дрогериите, вземи си професионални продукти, не са толкова по-скъпи.
Иди почети в темата за професионалните продукти. Има добри предложения.

За да изглежда добре сега, преди да е порастнала и оформена от фризьор намери някакви шалове, тюрбани или пък перука, ако толкова те стресира сегашното положение.

Аз едно време докато чаках да порастне я заглаждах назад с гел и така, докато стане възможно да се оформи в хубава прическа.
Виж целия пост
# 444
Според мен, косата на viara1912 е изгорена и никакви маски и балсами няма да я направят мека и хубава.
Плюс това прическата е сега е - никаква прическа, ужасно подстригана, без никаква форма и идея.

Добър фризьор, продукти за укрепване на косата и растежа. Чета добри отзиви за хинонова вода с масло от розмарин вътре. Или/и масло от розмарин в шампоана, отвара от розмарин в корените 3-4 пъти седмично.



viara1912 , остави продуктите от дрогериите, вземи си професионални продукти, не са толкова по-скъпи.
Иди почети в темата за професионалните продукти. Има добри предложения.

За да изглежда добре сега, преди да е порастнала и оформена от фризьор намери някакви шалове, тюрбани или пък перука, ако толкова те стресира сегашното положение.

Аз едно време докато чаках да порастне я заглаждах назад с гел и така, докато стане възможно да се оформи в хубава прическа.
чудя се дали да ида да оформя тази коса малко
Виж целия пост
# 445
Вяра, няма какво чудодейно нещо да направиш в случая. Всички предполагам сме имали кофти приключения с фризьор, просто стискаш зъби и чакаш да порасне. Преса на твое място не бих ползвала, гори косата страшно много. Ако съвсем не може без топлинна обработка, ползвай сешоар с термозащита. И маски на косата. Аз спя с маска 3 пъти седмично.
Babri , би ли споделила кои са маските Simple Smile Благодаря.
Виж целия пост
# 446
Аз си взех от Зоя масло за пърхот и сух скалп..
То е комбинация от розмарин,чаено дърво и кокосово масло. Мирише много приятно и се надявам да ми се отрази добре на скалпа,защото трябва да го овлажнявам с нещо. И се спрях на тези масла като добре действащи за проблеми със скалпа.опаквам и ефект растеж,заради розмарина.
Записвам активно да правя маски и тази комбинация и със олиото от синап и ще докладвам резултатите.

Днес се събудих с идеята за бретон и още се помайвам дали да звъня в салона🤣
Виж целия пост
# 447
Caroline_Bingley , аз съм фен на бретоните. До колкото се сещам на снимки, които си споделяла тук бретон ти прилича много.За мен бретона придава свеж и разчупен вид на прическата. Помисли добре обаче преди да си запишеш час, и си задай няколко въпроса, например - когато си била с бретон харесва ли ти как ти стои на косата, лесно ли го поддържаш и изисква ли да му отделяш твърде много време? Аз с моето бретонче не се занимавам.Косата ми е права като праз, никога не е щръкнал, винаги е в позицията както е подстриган и нямам проблеми. Оформям лесно и бързо.
Виж целия пост
# 448
One_Love, в момента имам следните: Еласисайзъра на Филип Кингсли, BoldPlex 3 Hair Mask - Deep Conditioner Protein for Dry, Damaged Hair и на Керастаз - Екстеншънист, Денсифик, Кронолоджист и Нутритив Маскинтенз.
Редувам ги, някои са протеинови, някои хидратиращи. И аз оправям щети след фризьор вече 3 години и полагам огромни грижи.
Виж целия пост
# 449
Ами с тази прическа - толкова. Не е проблемът в косата, не е подстригана добре. Изчакайте да израсте и я оформете в прическа подходяща за типа коса и/или лесна за поддържане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия