Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 20 тема

  • 70 166
  • 910
# 270
mountain_crystal, много ми хареса твоя бретон. Как да обясня какво искам на фризьорката? Със снимката май ще е най-добре.
От 3,5 години подстригвам сама бретона си. Ще ти кажа как правя: сресвам косата над челото и я правя равна. Към края на веждите започвам да отпускам надолу по-дълги кичури, ама плавно. Да няма рязко отсичане. Интересното е че мога да го движа в различни позиции. Да седи плътно на веждите като на черта, а по-дългите кичури падат отстрани на слепоочията,както и леко на една страна да му променя посоката и така изглежда като степенуван..и част от челото се открива. Тоест представи си си павиш бретона на път по средата. Гледаш двете половинки да са симетрични като режеш. После можеш да позавиеш крайшата и ще ти се вижда част от челото.. как го обясних само.. хаха.
Виж целия пост
# 271
Гугъл те послъгва, бретона тип "завеса" залязва вече.
Като цяло тази година май няма да има много бретони, пътя на една страна се завръща и от там някои вариации на бретони на една страна ще има пак. Предполагам в доста по- дълъг вариант по един кичур на една страна с извити краища.
Ако искаш бретон избери нещо, което е класика и никога няма да излежда демоде, като този на mountain_crystal . Аз го имах до скоро, сама си го подстригвах също, не е голяма философия. Изглежда много шик с диадеми, цяла колекция имам в нас, и сега се чудя какво да ги правя, защото не ми харесват без бретона Grinning
Виж целия пост
# 272
И аз съм с бретон от скоро.
Сресвам го напред и режа равно, после като го среша, отстрани си остава по-дълго, отпред по-късо.
Само трябва да се внимава, ако се подстригва мокър, после става доста по-къс.
Виж целия пост
# 273
Нещо бюджетно за много бърз растеж на косата да ми препоръчате
Виж целия пост
# 274
Отвара от розмарин и маска с масло от розмарин +базово масло.
Виж целия пост
# 275
Отвара от розмарин и маска с масло от розмарин +базово масло.
от къде да взема тези неща и на каква цена са как да ги ползвам косата ми е ужасно суха и с дебел косъм на три дни я мия ако нее мита на третия ден се сглечосва и става ужасна едвам я изправям с преса чее много чуплива какво препоръчвате
Виж целия пост
# 276
Поровете в гугъл де, има различни опции...

Розмарин се продава и в Кауфланд, масла в почти всеки магазин за козметика или аптека. Почетете малко какво отговаря на нуждите на косата и на бюджета ви.
Виж целия пост
# 277
Отвара от розмарин и маска с масло от розмарин +базово масло.
от къде да взема тези неща и на каква цена са как да ги ползвам косата ми е ужасно суха и с дебел косъм на три дни я мия ако нее мита на третия ден се сглечосва и става ужасна едвам я изправям с преса чее много чуплива какво препоръчвате

Трябва ти хидратация,щом стои на клечки,суха е и е чуплива.
Масла качествени има в Зоя.
На мен ми се отразява добре стимулант на Икаров.
Има хубави хидратиращи маски-бюджетни.
Храните на Гарние,Елсев с червената капачка,коментирахме наскоро тук на Пантен три минутното чудо. Това е балсам.
Прочети малко назад в темата.
Кристалите на Шаума са много хубави.
Както казах трябва ти влага и хидратация.
Аз не бих я изправяла.
И бих нанасяла крем за къдрици без отмиване, омекотяващ.
Виж целия пост
# 278
Отвара от розмарин и маска с масло от розмарин +базово масло.
от къде да взема тези неща и на каква цена са как да ги ползвам косата ми е ужасно суха и с дебел косъм на три дни я мия ако нее мита на третия ден се сглечосва и става ужасна едвам я изправям с преса чее много чуплива какво препоръчвате

Трябва ти хидратация,щом стои на клечки,суха е и е чуплива.
Масла качествени има в Зоя.
На мен ми се отразява добре стимулант на Икаров.
Има хубави хидратиращи маски-бюджетни.
Храните на Гарние,Елсев с червената капачка,коментирахме наскоро тук на Пантен три минутното чудо. Това е балсам.
Прочети малко назад в темата.
Кристалите на Шаума са много хубави.
Както казах трябва ти влага и хидратация.
Аз не бих я изправяла.
И бих нанасяла крем за къдрици без отмиване, омекотяващ.
ако не изправя косата бухва и стърчи и няма оправяне
Виж целия пост
# 279
viara1912, косата ти най- вероятно е къдрава. Потърси подходящата грижа за нея, има достатъчно бюджетни продукти, които ще помогнат.
Виж целия пост
# 280
Може би от течните маски в шишенце. След тях без измиване също някакъв мазен продукт, крем, олио без отмиване. Марка и серия ще си харесаш спрямо до какви пари би отделила, каква марка харесваш и тн...
Виж целия пост
# 281
Отвара от розмарин и маска с масло от розмарин +базово масло.
от къде да взема тези неща и на каква цена са как да ги ползвам косата ми е ужасно суха и с дебел косъм на три дни я мия ако нее мита на третия ден се сглечосва и става ужасна едвам я изправям с преса чее много чуплива какво препоръчвате

Трябва ти хидратация,щом стои на клечки,суха е и е чуплива.
Масла качествени има в Зоя.
На мен ми се отразява добре стимулант на Икаров.
Има хубави хидратиращи маски-бюджетни.
Храните на Гарние,Елсев с червената капачка,коментирахме наскоро тук на Пантен три минутното чудо. Това е балсам.
Прочети малко назад в темата.
Кристалите на Шаума са много хубави.
Както казах трябва ти влага и хидратация.
Аз не бих я изправяла.
И бих нанасяла крем за къдрици без отмиване, омекотяващ.
ако не изправя косата бухва и стърчи и няма оправяне

Моята коса е същата.
Затова и ти дадох тези съвети.
Ти просто имаш чуплива коса.😊
Виж целия пост
# 282
viara1912, косата ти най- вероятно е къдрава. Потърси подходящата грижа за нея, има достатъчно бюджетни продукти, които ще помогнат.

моята коса никога нее била къдрава а чуплива
Виж целия пост
# 283
Ще се изумиш колко къдрава може да стане с правилната грижа.
Виж целия пост
# 284
Ще се изумиш колко къдрава може да стане с правилната грижа.

Тя вероятно иска да й е права.
Но може ли на мен да кажеш как да я направя по-къдрава,че аз пък това искам.
Ти какво ползваш? Твоята с какъв тип къдрици-чупки е?
Каква ти е грижата? Рутината за коса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия