Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 20 тема

  • 70 166
  • 910
# 390
Аз съм с лизнат бретон цял живот и си го харесвам.
Но идвам да кажа за една боя (уж изчистена по състав) , която направи да изглежда коста ми невероятно. По принцип от дрогерийните косата ми ставаше на метла, затова оставях фризьор да я свърши тази работа, но този месец нямах никакво свободно време и реших да се пробвам у дома. Само корените третирах. И съм много доволна, жива коса и естествен цвят (аз съм с номер 8 ).

Виж целия пост
# 391
На тсзи боя Фито от много време и се каня.
И на първо ходене в ДМ или Лили я взимам.
Черох хъбави отзиви и аз.
Виж целия пост
# 392
Пробвала съм я, но за белите ми коси не беше ок, като усещане върху косата не помня иначе, може би да не е лоша.
Виж целия пост
# 393
Ще се изумиш колко къдрава може да стане с правилната грижа.

Но може ли на мен да кажеш как да я направя по-къдрава,че аз пък това искам.
Ти какво ползваш? Твоята с какъв тип къдрици-чупки е?
Каква ти е грижата? Рутината за коса.
Чувала ли си за метода "кудрявый метод"? Жената която го измисли казва,че всяка леко чуплива коса може да стане къдрава.В интернет има много информация.Ако не разбираш руски,гледай клипчета.С няколко думи, трябва да се използват хидратиращи шампоани,без силикони и без сулфати.Шампоаните за къдрава коса са такива.Как се мие и се суши има клипчета.
Аз съм с чуплива коса,но нямам нерви да я мачкам под водата и да я суша с дифузер, затова си ходя леко рошава.
Виж целия пост
# 394
Ще се изумиш колко къдрава може да стане с правилната грижа.

Но може ли на мен да кажеш как да я направя по-къдрава,че аз пък това искам.
Ти какво ползваш? Твоята с какъв тип къдрици-чупки е?
Каква ти е грижата? Рутината за коса.
Чувала ли си за метода "кудрявый метод"? Жената която го измисли казва,че всяка леко чуплива коса може да стане къдрава.В интернет има много информация.Ако не разбираш руски,гледай клипчета.С няколко думи, трябва да се използват хидратиращи шампоани,без силикони и без сулфати.Шампоаните за къдрава коса са такива.Как се мие и се суши има клипчета.
Аз съм с чуплива коса,но нямам нерви да я мачкам под водата и да я суша с дифузер, затова си ходя леко рошава.
косата ми е чуплива ако не сложа преса бухвам и съм ужасна в главата
Виж целия пост
# 395
Ще се изумиш колко къдрава може да стане с правилната грижа.

Но може ли на мен да кажеш как да я направя по-къдрава,че аз пък това искам.
Ти какво ползваш? Твоята с какъв тип къдрици-чупки е?
Каква ти е грижата? Рутината за коса.
Чувала ли си за метода "кудрявый метод"? Жената която го измисли казва,че всяка леко чуплива коса може да стане къдрава.В интернет има много информация.Ако не разбираш руски,гледай клипчета.С няколко думи, трябва да се използват хидратиращи шампоани,без силикони и без сулфати.Шампоаните за къдрава коса са такива.Как се мие и се суши има клипчета.
Аз съм с чуплива коса,но нямам нерви да я мачкам под водата и да я суша с дифузер, затова си ходя леко рошава.

Ох,не само съм чувала ми някъде два месеца се мъчих с този метод.И под вода съм я мачкала и с микрофибърни кърпи сушила и с тениска съм спала 🤣
Ще споделя моят опит с метода.
При мен не работи.
Главно, защото имам себорея и не мога да ползвам никакви други шампоани освен медицински.
Тези без сулфатите са уж по-изчистени,но след ползването им няма да ти казвам какви бели си докарвам на главата.
А не е логично,защото би трябвало да не ми дразнят.Обаче,не е така.
Много искам да мина на такива шампоани,но не мога. А много пъти съм опитвала.
Има само няколко вида от тях които ми понасят на главата.
А моята себорея много се обостри след ковид и няма как да бъда по този метод.
Ровенето за продукти без сулфати и намирането им се оказа много трудно.
Сега на пазара има повече такива.
Вкараха и Ausiie,Coconut curl и ме знам си какви още марки,които ползват в "кърли гърл" средите.
След пробване, четене,гледане по групите,следене на мацки с чупливи коси какво установих:
Истината е,че косата далеч не става къдрава,а просто изглежда такава след многото слагане на всякакви гелове и кремове след баня.
Мачкане,оформяне с малко крем и дифузер и много ясно,че ще имаш къдрици.
Така всяка коса ще се накъдри.
Бях член на много такива групи.
Масово са пълни с момичета с прави коси,с леки чупки,които се мислят за къдрави след като оформят косата с гел или крем за къдрици след баня и дифузер.
И виждат къдрици там където ги няма.
Масово са с ефект мръсни коси на втори ден,сплескани от многото продукти,които си слагат на главата за да са къдрави.
Този метод е за много къдрави коси.
За коси поне 2B.
Моята е тип 2A. От къдрици до къдрици има разлика.
Аз нямам къдрици,имам вълни.
На моето дете работи отлично този метод,ама тя е къдрава.Тоест при нея къдриците са действително налични🙂
На шест е и откакто е родена ползвам марки без сулфати и такива балсами, много рядко друго.
И дори само шампоана да смениш веднага си оказва значение.
Аз съм с чуплива коса.
Има Балкан разлика.
Вълнообразни чупки,във формата на S.
И тест съм правила в нета за типа коса и къде ли не съм гледала и чела.
Извод:
Не можеш да направиш от косата си това,което не е.
Вероятно някои от вас може да имат друг опит и да са постигнали голям ефект.
Аз съм си намерила начин да имам страхотни вълни без да се тормозя с този метод,при положение,че ми влияе зле на скалпа.

Ще кача по-късно продуктите,които ползвам за тая цел и две, три дами,които следвам в ИГ с коси,подобни на моята.
Може да е полезно.
Виж целия пост
# 396
Какво бюджетно средство помага за много бърз растеж на косата
Виж целия пост
# 397
Какво бюджетно средство помага за много бърз растеж на косата
Масло от розмарин, което може да бъде добавено и в шампоана.
За небюджетно и скъп продукт, лично аз съм много доволна от този шампоан. Много се колебаех дали да го поръчам, но не издържах на изкушението. От всички шампоани, които съм използвала до сега, а те не са малко това е най-доброто за косата ми.
Виж целия пост
# 398
Какво бюджетно средство помага за много бърз растеж на косата
Масло от розмарин, което може да бъде добавено и в шампоана.
За небюджетно и скъп продукт, лично аз съм много доволна от този шампоан. Много се колебаех дали да го поръчам, но не издържах на изкушението. От всички шампоани, които съм използвала до сега, а те не са малко това е най-доброто за косата ми.

жената му каква е защото ако е много скъп няма да мога да си го позволя за това и търсех нещо бюджетно за много бърз и видим ефект на растежа на косата ми
Виж целия пост
# 399
Цената е висока, в нета може да се провери.
За растеж маски с масла, както са казали вече.Няма чудодейни продукти, макар аз да съм доволна от шампоан на Mediceuticals( но пак е над 30лв, макар и икономичен).
Виж целия пост
# 400
Цената е висока, в нета може да се провери.
За растеж маски с масла, както са казали вече.Няма чудодейни продукти, макар аз да съм доволна от шампоан на Mediceuticals( но пак е над 30лв, макар и икономичен).
значи няма какво да направя за да ускорят растежа така ли благодаря ти много прекрасна
Виж целия пост
# 401
Опитай маски с базови и етерични масла, нали това казваме.Ще дадеш 30лв в началото , но ще стигнат за дълго време.
Виж целия пост
# 402
Опитай маски с базови и етерични масла, нали това казваме.Ще дадеш 30лв в началото , но ще стигнат за дълго време.
,разбирам но бюджета ми е ограничен за това това и търсех може да ви в смешно но всеки се простира според чергата си
Виж целия пост
# 403
Всички шампоани OGX са безсулфатни и много ми харесват. Сега съм с лилавия за обем. В нотино са евтини даже.
Виж целия пост
# 404
Най- бюджетното за бърз растеж е да не я подстригваш. Също така и е най- ефективното. За да не се налага да я подстригваш често трябва да се грижиш добре за краищата си. Казваш че използваш преса за изправяне често, ползваш ли термозащита, а олио по краищата всеки ден? Това са продукти, които могат да се намерят в ДМ, Лили и подобни.
От снимките, които си показвала косата ти изглежда суха, това в комбинация с преса за изправяне е страхотна формула за изгорени краища, а когато краищата се увредят косата започва да се накъсва, от там трябва да се подстригваш по- често и т.н.
Не виждам никакъв смисъл от масло от розмарин при теб, то не ускорява разстежа а помага при косопад (уж), твоята коса е доста гъста. Така че просто се грижи за краищата да са добре хидратирани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия