Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 20 тема

  • 70 165
  • 910
# 495
Мелани, Вяра. аписа, че търси нисък бюджет и според мен тези ще са ѝ много скъпи.
Виж целия пост
# 496
viara1912, кажи в кой град си, за да ти препоръчат момичета свястен фризьор.
Стой надалеч от дрогерийните продукти, ако толкова искаш нещо добро пробвай шампоан и маска за фидратация на Макадамия. С удоволствие бих ти дала количество за проба, но съм в Канада.
Може някое от момичета да ти помогне.
във Враца съм нямам възможност за по скъпи продукти ако имам щях да си купя все пак всеки се простира според чергата си
Виж целия пост
# 497
Аз затова предложих на farmavita, имат серия за професионална употреба и в Нотино с малко дебнене могат да се намерят и шампоан, и маска за по 12-13-14 лева.
Виж целия пост
# 498
Аз съм ползвала шампоаните, балсамите и маските на Cien( марката на Lidl). Много добре ми се отразяват на косата, особено маските.
Имах период в който косата ми беше буквално метла. Ако искайте вярвайте, но тогава и Olioseta правеше косата ми ужасна. Затова взех от Lidl и се изненадах особено приятно колко хубава ми стоеше косата след тях. Сега са наредени в банята наред с всички останали скъпи козметики за коса и си ги редувам.
Viara, пробвай ги. Бюджетни са. Надявам се да се отразят добре на косата ти. Simple Smile
Виж целия пост
# 499
И Вела се намират в Нотино на добри цени. А с тази къса коса ще се ползват многоооо дълго време..

Как мога да кача кратко видео като коментар?
Виж целия пост
# 500
Вела имат една оранжева маска за суха и стресирана коса, която според мен ще е много подходяща за тази коса, ама не мисля, че ще влезне в бюджета.
Виж целия пост
# 501
Не може видео, поне аз не знам да може.
Виж целия пост
# 502
Аз затова предложих на farmavita, имат серия за професионална употреба и в Нотино с малко дебнене могат да се намерят и шампоан, и маска за по 12-13-14 лева.
Тъкмо щях да пиша, че едно време тяхната маска за коса с костен мозък много ми харесваше и ми правеше косата мека и блестяща. Имаше и по супермаркетите.


Тази също:


Едно време имах оранжевата на Вела и не видях да прави нещо особено. Сега и новите им Фюжън комплекти - също не виждам кой знае какъв ефект, осебено като се има предвид цената им.

Върнах се да изокам...
Видях цените на Макадамия маската по българските магазини. 70 лева, те наред ли са?
Нормална цена е около 40 лв, а по TJMax може да ес намери и по 20-25.
Anguished
Виж целия пост
# 503
Ето тази маска във всичките й разновидности е супер:

https://remedium.bg/gliss-protein-4in1-shine-maska-za-blyasak-za … -x400-ml-154382/p

Също и храната за коса на Гарние.
Виж целия пост
# 504
Ето тази маска във всичките й разновидности е супер:

https://remedium.bg/gliss-protein-4in1-shine-maska-za-blyasak-za … -x400-ml-154382/p

Също и храната за коса на Гарние.
Подкрепям.
Виж целия пост
# 505
И на Денис и на Миосотис маските съм ги ползвала като ученичка и студентка и съм била много доволна от тях. На Денис и ампулите бяха хубави.
Сега не знам има ли ги и дали ще са със същото качество.
Бих ги пробвала с удоволствие.
Но и косата и нуждите й се менят.
Тогава са ми харесвали и са ми били повече от достатъчни.
Сега и скъпи понякога не ми допадат като действие и не ми помагат.
Зависи колко ми.е третирана косата.
Сега не я изправям редовно,както преди,но пък системно я боядисвам и това си оказва влияние.

Храните на Гарние също са много добри.
Особено тези с какаово масло.От нея ползвам втора или трета опаковка.
За тези храни има масово добри отзиви.
Виж целия пост
# 506
И на Денис и на Миосотис маските съм ги ползвала като ученичка и студентка и съм била много доволна от тях. На Денис и ампулите бяха хубави.
Сега не знам има ли ги и дали ще са със същото качество.
Бих ги пробвала с удоволствие.
Но и косата и нуждите й се менят.
Тогава са ми харесвали и са ми били повече от достатъчни.
Сега и скъпи понякога не ми допадат като действие и не ми помагат.
Зависи колко ми.е третирана косата.
Сега не я изправям редовно,както преди,но пък системно я боядисвам и това си оказва влияние.

Храните на Гарние също са много добри.
Особено тези с какаово масло.От нея ползвам втора или трета опаковка.
За тези храни има масово добри отзиви.
Преди година си бях купила на Миосотис и определено са я развалили.
Виж целия пост
# 507
Това щях да кажа за Миосотис-рядка и не ми хареса:
Виж целия пост
# 508
Понеже си потъмних косата до 7-ца, но все още поизбиват кичури, мисля да си купя оцветяваща маска за поддръжка на цвета. Какво ще препоръчате?
Виж целия пост
# 509
Включвам се в темата за да похваля една боя за коса.Поне при мен резултата е доста траен. Става въпрос за трайна боя Compagnia Del Colore, януари месец си поръчах цвят 6.01 с оксидант 2.1%, който се използва за постигане на  полу-перманентен цвят или за тониране на косата.Боядисах само корените и съм впечатлена от резултата.Боядисала съм се на 20.01 и чак тази седмица забелязах леко прозиране на косата. Това като трайност с такъв нисък оксидант за мен си е направо УАУ.Имам останала от нея и другата седмица ще боядисам отново корени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия