Думи и изрази, които използваме неправилно

  • 147 503
  • 3 346
# 3 330

ЖДНБ! Hands Point Up
Виж целия пост
# 3 331
Аз го помня като ЖДНБ
Виж целия пост
# 3 332
Припомни ми, моля. Не помня аналогията.
Роузи беше съфорумка, а баба й - еталон за младееща баба.
Виж целия пост
# 3 333
Ай стига бе Joy Аз мислех, че става въпрос за бабата на Роузи от сериала Devious maids, и се чудя колко е нашумял сериалът, и с какво пък толкова е известна тази баба.
Това е Роузи, ако някой се сеща
Виж целия пост
# 3 334
А аз се сетих за майката на Стифлър Simple Smile
Виж целия пост
# 3 335
Припомни ми, моля. Не помня аналогията.
Роузи беше съфорумка, а баба й - еталон за младееща баба.
Роузи май я помня. Върти ми се нещо за кг но подробностите ми се губят.
Виж целия пост
# 3 336
TM е "твоят мъж".

Също, още форумни клишета:
- Запис;
- Брало си лайката;
- Какво по ягодите...?
- Чукча писател, не читател;
- Тракаме си клавиатурите;

Аз съм тук от 2007-ма.
Който е по-древен, да допълни Simple Smile
Слагайте кънките.
Хубава пързалка.
Виж целия пост
# 3 337
Майката на хамстера
Виж целия пост
# 3 338
Излязохте от темата, но пък е забавно. Simple Smile
Виж целия пост
# 3 339
А ЕЖК?
Скрит текст:
Една Жена Каза, в смисъл клюка
Виж целия пост
# 3 340
То не е форумно.
Виж целия пост
# 3 341
Хм, може и така да е, но аз оттук го научих.
Виж целия пост
# 3 342
Хм, може и така да е, но аз оттук го научих.

Това произхожда от соц времето и политическите вицове. Ако те попита милицията къде си чул това им казваш "една жена го каза на опашката, не я познавам".  Имаше и друго - чух го в обществената баня, ама таман си бях насапунисала очите и не видях кой го каза.
Виж целия пост
# 3 343
„Една жена каза вчера на пазара...“ Simple Smile
Виж целия пост
# 3 344
ЕЖК е много, много стар израз и се използва и от хора, които не са и чували за бг мама. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия