Къде в Пловдив??? - 102

  • 36 205
  • 736
# 135
Момичета, сигурно е коментирано доста, но.. къде водите малките деца в лошо време? Дъщеря ми е на 1г и у нас никак не ѝ се стои, когато е мрачно 😕
Виж целия пост
# 136
Близка приятелка води нейното в Capella Play в Марково Тепе.
Виж целия пост
# 137
За мен няма лошо време.Обличате подходящо детето и го извеждате навън.Да свиква и с дъжд и със сняг.Затварянето в детски центрове не го разбирам.За мен е излишно дишане на прахоляк и контакт с други деца, които може да са болни.
Виж целия пост
# 138
Здравейте! Някой да знае фабрика за консерви в ,или около Пловдив. Имам някакъв блед спомен,че в Садово имаше, но не намирам нищо в интернет.
Моля,ако някой може да препоръча.Искам да си закупя дом.сок и печени чушки.
Виж целия пост
# 139
Ние сме взимали от фабриката в Царацово  ,но беше преди 2-3 години
Виж целия пост
# 140
И в Садово има, но не мога да Ви ориентирам за точен адрес.
Виж целия пост
# 141
В с.Столетово има фабрика - оттам си купуваме всяка година, но е до Карлово.
Виж целия пост
# 142
Царацово ми пратиха този списък, ако ви помага
Виж целия пост
# 143
Благодаря, момичета! 🌼🌼🌼
Виж целия пост
# 144
В Ново село знам, че има, но аз лично не съм ходила.
Виж целия пост
# 145
Момичета, сигурно е коментирано доста, но.. къде водите малките деца в лошо време? Дъщеря ми е на 1г и у нас никак не ѝ се стои, когато е мрачно 😕
В Стамболийски има безплатен детски център. Ако не е дъждовно може и в парка да играе.
Виж целия пост
# 146
Здравейте,

Някой да е купувал мебели от Мебели Юва, в Тракия се намират.

Чували ли сте нещо за тях?

Благодаря
Виж целия пост
# 147
Една маса преди година взе баща ми за у тях. Харесва му, здрава е към момента и не беше нещо скъпо 🤷🏼‍♀️
Питах сега направо за оценка цена-качество и каза, че са си 10/10 ⭐

Здравейте,

Някой да е купувал мебели от Мебели Юва, в Тракия се намират.

Чували ли сте нещо за тях?

Благодаря
Виж целия пост
# 148
Криси, надявам се да не се обидиш, мо ме разсмя с първото си изречение.
И аз така говоря, та сега видях какво им е на останалите 🤭
Виж целия пост
# 149
Благодаря ви много!!

Поръчвам и аз

Една маса преди година взе баща ми за у тях. Харесва му, здрава е към момента и не беше нещо скъпо 🤷🏼‍♀️
Питах сега направо за оценка цена-качество и каза, че са си 10/10 ⭐

Здравейте,

Някой да е купувал мебели от Мебели Юва, в Тракия се намират.

Чували ли сте нещо за тях?

Благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия