Къде в Пловдив??? - 102

  • 36 205
  • 736
# 315
Нашата лична карта още не е събрана от класни и кой знае кога ще я дадат.Миналата година  я взеха и даже не ни я върнаха.
Не ви е трябвала, затова не сте я търсили.

Кори Девон пробвали ли сте?
Виж целия пост
# 316
Траспортна карта може да извади и родител, без дете.
Аз ходя в пункта на Отец Паисий.
Явно в различните пунктове правилата са различни, в нашия не дават Smile
Виж целия пост
# 317
В турските магазини има и кори и кадаиф, че в Лекси Марица май видях. Чак пък да се поръчва от София...
Виж целия пост
# 318
Траспортна карта може да извади и родител, без дете.
Аз ходя в пункта на Отец Паисий.
Явно в различните пунктове правилата са различни, в нашия не дават Smile
Ако има документ официален със снимка на детето ,може и паспорт, и отделна снимка,която там преснимат,не би трябвало да ви направят проблем. Аз съм вадила без детето също. Пак на Отец Паисий.
Виж целия пост
# 319
В турските магазини има и кори и кадаиф, че в Лекси Марица май видях. Чак пък да се поръчва от София...

Ох, ами не, няма, ако имаше, не бих пуснала питане. И аз се чудя, та Пловдив в крайна сметка е по-близо до Турция. В най-големия турски магазин до Централни гробища  се чудеха какво питам, когато попитах за суров пресен кадаиф. А в лидл не ме устройва, след като трябва да следя. В други турски магазини не го внасяли, защото бързо вкисвал, а всъщност в София има замразен.

Моля някой, който е купувал, да сподели.

За тези кори Девон не съм чувала, къде да ги търся?
Виж целия пост
# 320
Кадаиф съм взимала от Лекси Марица и от този на Халите, турския. Кори-от Брингту на бул България.
Виж целия пост
# 321
Фини турски кори за баклава, т.е. екстра фини, за Белла и Фамилия не ми се коментира какво разбират под фин, и суров кадаиф търся под дърво и камък. Възможно ли е в Пловдив да няма никакви опции, че да трябва да се поръчва от Соофия?
Пресен суров кадаиф съм взимала от сладкарница Чочко, обадете се да си поръчате Simple Smile
Виж целия пост
# 322
Момичета - спешно търся опция за...бисквитки и соленки, опаковани в кошница или хубава кутия, за почерпка в болница става въпрос...Прегледах сладкарниците, Чочко имат такава опция, не знам дали опаковат.
Ако някой има опит с пекарна или сладкарница, моля да помага.
За около 40бр. става въпрос като количество.
Виж целия пост
# 323
Здравейте! Търся големи нацъфтяли или почти нацъфтяли кълбовидни хризантеми. Моля някой, ако е виждал да сподели!
Виж целия пост
# 324
Момичета - спешно търся опция за...бисквитки и соленки, опаковани в кошница или хубава кутия, за почерпка в болница става въпрос...Прегледах сладкарниците, Чочко имат такава опция, не знам дали опаковат.
Ако някой има опит с пекарна или сладкарница, моля да помага.
За около 40бр. става въпрос като количество.
Скоро за такъв повод взех от пекарната на Дани, но си ги направих сама в кошница с хартия и за по-голямо количество е с поръчка, обадете се и питайте дали има налични, иначе са ужасно вкусни нещата й https://www.facebook.com/photo?fbid=811726587626797&set=a.508384901294302
Виж целия пост
# 325
Корите Девон са много добри,и аз ги препоръчвам. Купувам от кварталния магазин,но мисля,че съм ги виждала и в Лекси.
Виж целия пост
# 326
От фините кори за баклава има в турския магазин на Източен. Нямам снимка, но със зелената опаковка отгоре, много фини и хубави. Само с тях ползвам.

Корите за баница на Девон са чудесни. Фини, работи се лесно с тях и баницата става вкусна. Имат обаче сериозен недостатък - не са изцяло нарязани. Само от единия край. Това от около година може би. Не зная защо така започнаха да ги правят. Когато правя баница набързо, това забавя.
Виж целия пост
# 327
Подкрепям позитивното мнение за Пекарната на Дани. Пресни,вкусни и наистина домашни сладки и солени изкушения. Момичето е много приветливо и е отворена откъм идеи,гъвкава е. Аз лично с удоволствие се отбивам там когато мога.
Виж целия пост
# 328
Един такъв магазин внос от Италия има на Събота пазар, и още един за внос от Турция срещу частната детска градина, пак на Събота пазар.
[/quote]
Къде по-точно на Събота пазара е италианския?
Виж целия пост
# 329
Има ли в Кючука магазин за препарати паралелен внос от Гърция, Германия или Италия? По-конкретно ми трябва прахообразен препарат за пране Dash, Dixan, Skip.
Благодаря.
Един такъв магазин внос от Италия има на Събота пазар, и още един за внос от Турция срещу частната детска градина, пак на Събота пазар.

Къде по-точно е италианския?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия