🍒Черешката на тортата 🍒

  • 53 485
  • 760
# 750
Рълев се представи с производството на родителите си
Виж целия пост
# 751
И какво от това? Важното е, че наготви с хубави продукти и със сърце. Нали все гледаме да са био нещата.
Виж целия пост
# 752
Мастагарков беше и единственият тази седмица, който покани гостите в собствения си дом. Simple Smile
Виж целия пост
# 753
Рълев не ги ли посрещна и той в дома си?
Виж целия пост
# 754
Също така вечерята на Рълев беше най-умряла като компания,не знам дали защото им беше първа вечер и трудно се отпускаха и намираха приказка...

Благо е реалния победител.Мудева също не ми пречи,че спечели,защото се постара.А и на нейните години ,22-23г колко пък момичета могат да готвят като нея.

Утре ще направя новата тема!
Виж целия пост
# 755
И на мен ми хареса, че Мудева беше приела сериозно задачата и даде максимума от себе си. Беше се организирала, репетирала, подбрала интересни рецепти, за разлика от приятелката си, която едва ли не, с някаква досада направи нещо минимално, колкото да отбие номера. Не ми е ясно защо въобще участваше, освен за да помага на Мудева. Неприятно впечатление направи с тая прозрачна и глупава подкрепа.
Виж целия пост
# 756
И в ИВ беше с такава роля - притурка на семейство Радеви.
Menage a trois ли, що ли.. много ми е странно това тяхното.
Виж целия пост
# 757
Записвам се при вас за другата седмица, интересно ми е Мухамад Халаф дали ще представи иракска кухня😋
Виж целия пост
# 758
Някой може ли да припомни тирамису-то на Мастагарков … синът се е запалил да прави и той Sad
Виж целия пост
# 759
Мисля,че беше стандартно тирамису,като добави и ягоди.
Манчо посъветва да сложе шоколад/какао между блатовете бишкоти.

НОВА ТЕМА https://www.bg-mamma.com/?topic=1614286
Виж целия пост
# 760
Стандартно с добавка на бита сметана в крема и малко ягоди наредени в чашката при сглобяването на десерта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия