Термин Септември 🤰🏻2023 💝 (Тема 3)

  • 33 146
  • 221
# 135
За контракции и разкритие много ми помогна масаж на зърната 3 пъти на ден по 30 мин. Опитайте.
Виж целия пост
# 136
Днес се роди нашата дълго чакана и сбъднат а мечта Рая в 12:15 ❤️🙏🏻 Пожелавам на всички мами леко раждане и бъдете живи и здрави! ❤️🙏🏻

Виж целия пост
# 137
Честити бебчета на някои и леко раждане на останалите мами!🥰
Мен днес ме приеха в болница заради чести и болезнени контракции, които имах през цялата нощ. АГ реши утре да ми е секциото, да не се мъча повече. Днес съм 37+1. Леко съм се спекла, но ще се опитам да се успокоя и да спя тази нощ, че после не се знае кога ще мога🤣
Знаех си аз, че ще съм Септемврийска мама😇
Виж целия пост
# 138
Успех и леко раждане! Чакаме те утре с хубавата новина.

quote author=PaolaIvanova link=topic=1585624.msg46972273#msg46972273 date=1695316532]
Честити бебчета на някои и леко раждане на останалите мами!🥰
Мен днес ме приеха в болница заради чести и болезнени контракции, които имах през цялата нощ. АГ реши утре да ми е секциото, да не се мъча повече. Днес съм 37+1. Леко съм се спекла, но ще се опитам да се успокоя и да спя тази нощ, че после не се знае кога ще мога🤣
Знаех си аз, че ще съм Септемврийска мама😇
[/quote]
Виж целия пост
# 139
Здравейте мами, преди 6 дни родих. През цялата бременност имах една черта на корема отгоре до долу, въпроса ми е дали ще се махне сама или трябва да мажа с него и също така корема ми кога ще се прибере 🥹
Виж целия пост
# 140
Имах черта с първата бременност. Да не те отчайвам, но при мен се махна след около година. За прибирането на корема е индивидуално.
Виж целия пост
# 141
st_S
Мен днес ме приеха в болница заради чести и болезнени контракции, които имах през цялата нощ. АГ реши утре да ми е секциото, да не се мъча повече. Днес съм 37+1. Леко съм се спекла, но ще се опитам да се успокоя и да спя тази нощ, че после не се знае кога ще мога🤣
Знаех си аз, че ще съм Септемврийска мама😇

И аз до последно си исках нормално но за съжаление в последствие се наложи секцио 🥹 боли но в крайна сметка си заслужава видях си бебенцето още на петата минута и операцията не беше повече от 20мин 🤗❤️ така че не се притеснявай всичко ще бъде наред и очакваме днес да ни зарадваш 🤗
Виж целия пост
# 142
Да се похваля - на 20.09. след успешен VBAC де роди и нашият син - 50 см, 3380 г.
Много съм щастлива, имаше риск да трябва да минем към секцио, но успяхме с помощта на Олга Дукат и доктор Паликов.
Виж целия пост
# 143
Честито на всички мами ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 144
Честито на всички мами! Много да си гушкате бебчетата!
Да за прибирането на корема е индивидуално. Моя се прибра видимо, обаче не мога да ходя и седя дълго време, имам слабост в коремната стена и тазовото дъно. Бях чела някъде за някакъв вълшебен стол във болница Надежда за точно такива проблеми, но изчаквам да мине още мъничко време. Сега съм си дала време да се възстановя и за тренировки, които много ми липсват. Още малко и ММ тръгва на работа и аз оставам с бебето и баткото, които ходи само до обяд на ДГ и то когато е здрав. А напоследък влачи една кашлица и сопол от месец си е вкъщи. Правихме консултация с друг хомеопат и за сега чакаме да даде резултат новото лечение.
Виж целия пост
# 145
Днес, 22.09.2023г. в 10:52ч. на бял свят се появи КАЛИНА❤ с тегло 2715г., 46см. Операцията мина добре, даже вече ме раздвижиха и няма болка. Тя ми даде сили да стана.😇
Дадоха ми бебето в стаята, тя милата нещо беше кисела и мрънкаше, но мама като си я взе в прегръдките се успокои и заспа❤
Виж целия пост
# 146
Честита дъщеричка! Много да ви радва си расте здрава!
Смятате ли да ползвате нещо за възстановяване на меките тъкани след нормално раждане? И какви добавки приемате след раждане?
Виж целия пост
# 147
Здравейте, момичета.
Помня, че в темата имаше консултант по кърмене, а аз имам следния въпрос - бебчо се храни само с шише с изцедена кърма.
В шишенцето капнах капки за колики (Еспумизан), но бебчето изяде само 20мл от кърмата. Може ли да оставя останалото количество до следващото хранене или трябва да го изхвърля? Не знам дали това, че в млякото има добавени капки за колики не оказва някакво влияние.
Виж целия пост
# 148
Когато бебето е пило от шишето с кърмата, максимум до час-два трябва да се изпие, иначе се изхвърля. Не са проблем самите капки, а преносът на бактерии от устата на бебето към шишето, които започват да се размножават бързо.
Виж целия пост
# 149
Да са здрави и спокойни новите бебоци!
❤️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия