Момиченце или момче, мама мечтае само то да е добре! (Тема 4/ януари 2024г.)

  • 47 511
  • 764
# 600
Деси скрий си ЕГН-то...левкоцитите се повишават леко по време на бременност...твоите въобще не са високи ..за глюкозата казвам ти какво каза вчера моя ендо...според него във втори триместър трябва да е между 4-4.4 ,а в трети между 4-4.2 всичко по ниско и по високо говори за някакъв проблем...според мен се консултирай с АГ но едва ли ще е наистина някакъв проблем...алат ти е леко завишен ,но ако си яла нещо пържено или някой снакс,чипс на предния ден е нормално...
Виж целия пост
# 601
Моето Б12 също падна доста,беше 500-600 във 2-3 месец някъде,сега е 300, фолатът също е паднал, издърпал е малкият човек, защото аз и двете не съм ги спирала. Сега взимам двойна доза Б12, фолат през ден двойна. Ще ги проверя след още седмица-две. Утре ще пускам, иначе, пак железния панел и няма ли промяна откъм повишаване на феритина - съгласявам се в петък с Ковачев за вливката и да се приключва..
Виж целия пост
# 602
Преди колко време прави изследване на железния панел и какво приемаш? Извинявай, ако си го писала някъде назад.
Виж целия пост
# 603
Момичета, има ли някоя, която мисли да работи докрая? Аз още се чудя какво да правя, но ако се чувствам добре, мисля поне до края на ноември да си ходя на работа.
Виж целия пост
# 604
Деси скрий си ЕГН-то...левкоцитите се повишават леко по време на бременност...твоите въобще не са високи ..за глюкозата казвам ти какво каза вчера моя ендо...според него във втори триместър трябва да е между 4-4.4 ,а в трети между 4-4.2 всичко по ниско и по високо говори за някакъв проблем...според мен се консултирай с АГ но едва ли ще е наистина някакъв проблем...алат ти е леко завишен ,но ако си яла нещо пържено или някой снакс,чипс на предния ден е нормално...

Благодаря ❤
Виж целия пост
# 605
Момичета, има ли някоя, която мисли да работи докрая? Аз още се чудя какво да правя, но ако се чувствам добре, мисля поне до края на ноември да си ходя на работа.

И аз мисля да работя до края, за момента всичко е наред. Днес бях на преглед, но тъй като ходя в офиса и има доста движение напред назад си пуснах няколко дни да си почина и да не съм там.
Виж целия пост
# 606
До скоро нагласата ми беше да работя до края, но вече започва да ми тежи бебока и се чувствам тромава и реших макс до края на този месец да избутам. А и като се замисля, че сега е момента да се насладя на почивка още повече не ми се работи 😁 Отбелязвам, че имаме фирма и поетапно прехвърлям задълженията ми към мъжа ми 😁
Виж целия пост
# 607
Преди колко време прави изследване на железния панел и какво приемаш? Извинявай, ако си го писала някъде назад.
Мен ли питаш? Преди 3 седм пусках, знам,  че е много рано, но поне да видя нагоре или надолу се движи. Пия желязото на Смартхит.
Виж целия пост
# 608
Момичета, има ли някоя, която мисли да работи докрая? Аз още се чудя какво да правя, но ако се чувствам добре, мисля поне до края на ноември да си ходя на работа.

Аз също си ходя на 6дневна работна седмица. С намерение съм да работя до последно, стига бременността да предразполага. Работата ми е лека и приятна в офис, от време на време съм в движение, но за сега не е проблем. Неделните дни ги изкарвам кажи речи от леглото на масата и обратното Joy
Виж целия пост
# 609
Аз съм хоум офис и се надявам, ако всичко е наред до края на декември да работя🌸
Виж целия пост
# 610
И аз съм от вкъщи, така че ще си работя май. Ще видя де
Виж целия пост
# 611
И а мисля да работя до края , надявам се всичко да е окей , но защото съм хоум офис , иначе като походя малко и ме стяга корема , не мога много да се разхождам , само сутрин ми е добре Simple Smile
Виж целия пост
# 612
Аз нямам много избор, разчита се на мен на работа(собствен бизнес)  и ще трябва да работя. Съпругът ми ме облекчава с някои задачи. Родителите ми ме сменят, но виждам полза от работата си и малко не ми се иска да спирам. Мисълта да търся нов човек да му прехвърлим малко задължения сериозно ме напряга, защото напоследък е трагедия с намирането на кадри в нашия район.
Виж целия пост
# 613
Аз нямам избор,работя за себе си и няма как да спра за дълго,до преди Коледа се надявам да изкарам.
Виж целия пост
# 614
Според мен ще имаш резултат нагоре, аз правих на 12.09 и на 30.09 имах повишение на феритина.
Преди колко време прави изследване на железния панел и какво приемаш? Извинявай, ако си го писала някъде назад.
Мен ли питаш? Преди 3 седм пусках, знам,  че е много рано, но поне да видя нагоре или надолу се движи. Пия желязото на Смартхит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия