Четвъртокласници - 2025/2026

  • 36 897
  • 758
# 750
Адресът едва ли ви е нужен, все пак детето не се класира по местоживеене.
Виж целия пост
# 751
По пътя на логиката - да, но знае ли човек в нашата мила родна система дали няма да се заядат за нещо. Една година усилия на детето за един адрес хипотетично да отидат на кино..
Виж целия пост
# 752
Как така веднъж само може да подадете? Не важи ли последното подадено?
Виж целия пост
# 753
Успях да се свържа в крайна сметка след прехвърляне по 100 места - не е драма и е работа на училището да го въведе, а не наша.
Виж целия пост
# 754
Здравейте, дами.
Включвам се почти безгрижно след края на учебната година. Най-после! Не знам тая ваканция дъщерята ли я чакаше повече или аз?

Първо си похвалвам детето с НВО БЕЛ 100т. и Математика 93т., като Математиката ѝ - 5т. неразбиране на условието и - 2т. невнимание. Но след НВО седми клас на каката по време на дистанционно и пандемия, сега ми се видя песен. Само малката беше пренавита, побъркват децата от малки! Sad

В момента е на скаутски лагер за трето поредно лято и се забавлява на открито и въздух, без телефон.

Пускам нашия списък с препоръчителна литература за пети клас, при вас какъв е?



Някой питаше дали има връзка между четенето на книги и резултата по БЕЛ. Ами може би има, моята четеше страшно много до миналата година. Тази година я бях оставила, за да се съсредоточи в НВО, но сега пак ще я натискам. Най-малкото не прави правописни грешки и речникът ѝ се обагати чувствително. Също се научават цели конструкции на изказа и това вероятно помага при отворените отговори. Иначе нямам обяснение за 100-те точки. Не го очаквахме. Три деца в класа са със 100 по БЕЛ и едно със 100 по математика. Класната им, както съм споменавала, е супер амбициозна.

Мими, оставате в 7-мо, нали?

Румка, много мило ми стана да те "видя" след толкова месеци!
Виж целия пост
# 755
Моето напоследък хич не му се чете, нищо не го грабва, но направи 98.5 по БЕЛ, та не съм сигурна напълно във връзката. На мен страшно ми вървят езиците, на нея също. Не се е готвила специално грам. По математика супер много се готви и хоп 88 😂
Виж целия пост
# 756
Да, оставаме в 7 мо, чакам да видя разпределението по класове.

И моят син на скаутски лагер, може би същия, ама вече иска вкъщи, днес ме пита колко дни му остават да е там. Очаквах го, аз бях същата като него, писваше ми в един момент лагера и исках вкъщи.
Виж целия пост
# 757
В Триград ли? Simple Smile
Виж целия пост
# 758
Там Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия