Лидл 178 - септемврийско-октомврийски вълнения

  • 128 440
  • 1 434
# 1 320
з амоя радост на сточна вече има каси на самообслужване, поради което обаче работят малко нормални каси и се образуват бая опашки.
Сега ли беше? Как изглеждаха розовите домати? Чудя се към кой магазин да тръгна и по този случай се мотая във форума. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 321
з амоя радост на сточна вече има каси на самообслужване, поради което обаче работят малко нормални каси и се образуват бая опашки.
Сега ли беше? Как изглеждаха розовите домати? Чудя се към кой магазин да тръгна и по този случай се мотая във форума. Simple Smile

не, предните дни ходих. розовите домати бяха доста обрани и като цяло бяха неузрели.
Виж целия пост
# 1 322
Ужасни бяха розовите домати.
Виж целия пост
# 1 323
Навсякъде в момента са такива, не само в Лидл.
Виж целия пост
# 1 324
И при нас има 2 на самообслужване и само една нормална.
Виж целия пост
# 1 325
Тези без пълнеж имат ли стафиди? Ние търсехме щолен без никакъв пълнеж и без стафиди - само тестото с пудра захар отгоре - но на абсолютно всички, които видяхме, имаше стафиди на картинката на опаковката.
Ми то няма да е щолен Smiley
Виж целия пост
# 1 326
И моята лента е за 410 лв.😄 Да не са еднакви лентите този месец? И до половината лента едва ли ще стигна...🙂
И моята. Grinning Освен да се комбинираме 3-4 клиента с една лента. Joy

РРР, при нас изобщо не се появиха розови домати.
Виж целия пост
# 1 327
Моята лента също е 410
Виж целия пост
# 1 328
моята лента също е 410 лв.
Виж целия пост
# 1 329
И моята лента е за 410 лв.😄 Да не са еднакви лентите този месец? И до половината лента едва ли ще стигна...🙂
И моята. Grinning Освен да се комбинираме 3-4 клиента с една лента. Joy
Скрит текст:
И после борба за Фафлата
Ill
Виж целия пост
# 1 330
От последната лента взех минерална вода (малка) и бял шоколад за по 1 ст., поне по-добре от вафла. Иначе ми се иска дават за 1 ст. от тъмните шоколади J. D. Gross, aма ще ми остане само в мечтите, сигурна съм...😆
Виж целия пост
# 1 331
Моите днес направиха хелуинските бисквити , за които се продаваше смес. Много вкусни и страшно бързо станаха.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 332
И моята лента е за 410 лв.😄 Да не са еднакви лентите този месец? И до половината лента едва ли ще стигна...🙂
И моята. Grinning Освен да се комбинираме 3-4 клиента с една лента. Joy
Скрит текст:
И после борба за Фафлата
Ill
Ще ти я отстъпя...и без това не ги ям, а ги подарявам.
Виж целия пост
# 1 333
Някъде в някой магазин да сте засичали останали бежови покривки за кръгла маса от понеделнишката промоция? Много искам, а гу изтървах Sad
Виж целия пост
# 1 334
НОВАТА БРОШУРА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия