Лидл 178 - септемврийско-октомврийски вълнения

  • 128 395
  • 1 434
# 150
Подарявам
Скрит текст:



Виж целия пост
# 151
tara, с какво третираш петната? Само тази седмица имам 4 лекьосани тениски. Уж ядем с лигавник, но едната тениска я омаза с парче домат, другата се оля със спаначена супа и още 2 не знам с какво омазани, нещо оранжево. Писна ми да бракувам тениски, а със Сано течен не се махнаха дори на 60°С. Имаме тениски, с които се храним вкъщи и съм ги прежалила, но в случая лекетата са по новите и ме хвана яд, като ги видях.
Виж целия пост
# 152
Киселото козе мляко на Родна стряха е доста солено.  Добре че взех само 1 бр.
Виж целия пост
# 153
Пробвайте с vanish
Виж целия пост
# 154
Блу, не е към мен въпроса, но ще пиша - петната от моята почти двегодишна, която се храни/маже сама доста успешно премахвам със Спот и програма с предпране/петна.
Амиамо, как така киселото мляко е солено??
Виж целия пост
# 155
Петна от плодове и зеленчуци могат да се премахнат с кисело мляко.
Виж целия пост
# 156
tara, с какво третираш петната? Само тази седмица имам 4 лекьосани тениски. Уж ядем с лигавник, но едната тениска я омаза с парче домат, другата се оля със спаначена супа и още 2 не знам с какво омазани, нещо оранжево. Писна ми да бракувам тениски, а със Сано течен не се махнаха дори на 60°С. Имаме тениски, с които се храним вкъщи и съм ги прежалила, но в случая лекетата са по новите и ме хвана яд, като ги видях.
Третирам с прах за петна от Лидл, преди беше марка Clen =Formil последния който купих. Чисти много добре петна, лошото е ,че е само в тематични седмици, та се запасявам с него и препарата за почистване на перални.
Виж целия пост
# 157
Аз пробвам първо с меглио ( напръсквам и след половин час пера) , ако не стане със сапун за петна (2-3 лв от ДМ) и с на Лидл лилавия окислител /прах за петна ( лилава кутия от тематичните седмици).
Иначе , най съм доволна последно от есин препарат за петна на ДМ , като за бели тениски/кърпи после пера на 90 градуса, с 1 пакетче за бяло пране в пералнята( 2-3 лв от ДМ или на Фекелман май има подобно в К)  или ако нямам от този прах за петна на Фромил. Честно казано най-трудно махам жълти петна от под мишниците на бели/светли тениски ....но с тези препарати на ДМ се справям
Виж целия пост
# 158
Скадкодъвке, да солено ми е.
Виж целия пост
# 159
tara, с какво третираш петната? Само тази седмица имам 4 лекьосани тениски. Уж ядем с лигавник, но едната тениска я омаза с парче домат, другата се оля със спаначена супа и още 2 не знам с какво омазани, нещо оранжево. Писна ми да бракувам тениски, а със Сано течен не се махнаха дори на 60°С. Имаме тениски, с които се храним вкъщи и съм ги прежалила, но в случая лекетата са по новите и ме хвана яд, като ги видях.
За супата не мога да кажа, защото в нея има и мазнина, но пресните петна от домат, череши, ягоди, моркови, кайсии и всякакви такива са разтворими във вода. Достатъчно е новолекясаната дрешка да се сложи в студена вода за 7-8-10 часа (докато дойде време за пускане на пералня) и лекето се маха с едно тръкване без употреба на препарати. Но ако вече е изпрана, не става. Капките кръв също се разтварят във вода.

Дано митите картофи от утре да са добри! Останали сме без картофи, а у нас се ядат много. Май само за тях ще ходим.

Едва вчера пробвах парната четка, но нещо не съм възхитена от резултата. За да се изглади, трябва с едната ръка да се опъва плата. Не виждам как могат да се изгладят краищата на ръкавите например или яките. Ако ръката е там, ще се изгоря. Пробвах без да опъвам, но намачканото си стои. Аз ли бъркам нещо?
Виж целия пост
# 160
На мен праха Формил не ми допадна като качество.
За петна от храна (около внуците), но най-вече за справяне с пожълтяло под мишниците на по-добър от Сано oxygen не съм попадала. Пръскаш, стои няколко минути и буташ в пералнята, дори на ниски градуси. Интересното е, че праха за пране на Сано и при мен не се справя с петна, та съм го отсвирила тотално.

Кой пудинг липсва? Кофичките шоколад или ванилия? Втория ни е любим. Жалко, ако е за постоянно.
Виж целия пост
# 161
Има и недоволни, но аз по принцип съм страшно доволна от препарата на Dr. Beckman за петната под мишниците.
Няма блуза, която да не е избелил до "ново".
Много съм доволна .
Виж целия пост
# 162
Има и недоволни, но аз по принцип съм страшно доволна от препарата на Dr. Beckman за петната под мишниците.
Няма блуза, която да не е избелил до "ново".
Много съм доволна .
Кой е този препарат?
Може ли снимка?
Виж целия пост
# 163
От перилните препарати единствено си заслужава течния Formil за цветно, супер концентрат. Другите не си заслужават парите. Справка - темата за перилните препарати.
Виж целия пост
# 164
Таня67, такива ютии мисля, че не стават за ризи- ако са от тези с перфектно изгладени детайли- ръбове, якички...Аз ползвам моята за ризи, но от тези по- неглиже и се справя прилично. За по- официални ползвам класическата ютия.
Аз ползвам Первол, купувам на промоция и като намалеят запасите търся намален някъде. Като имам петна не мога да се оправя с нищо- ползвам съвети от тук, купувам препарати, но нещо не се получава. Накрая- химическо (ако ми е много важна дрехата) и там ако не стане- бракувам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия