Лидл 178 - септемврийско-октомврийски вълнения

  • 128 398
  • 1 434
# 180

Похвалвам тези бисквити - харесаха ми, ще взема пак.
Виж целия пост
# 181
22,99 са бутилките ,но не мисля ,че съм ги срещала за по-малко.
Аз най-скъпо съм купувала за 20 лв., но и 23 лв е добре. Сега купих друга мярка без филтър, но може да взема и една с филтър.
Виж целия пост
# 182
Сиренето котидж от брошурата май е само на нея Confused. Подвеждащите реклами на Лидл все повече ме отказват от този магазин.
Виж целия пост
# 183
При нас имаше извинителна табела...в замяна предлагат Дунавия и някакво на Рпдна стряха.
Виж целия пост
# 184
При нас имаше извинителна табела...в замяна предлагат Дунавия и някакво на Рпдна стряха.
Обърна ли внимание кое на РС?
Виж целия пост
# 185
Не, сори.
Виж целия пост
# 186
Пазарувах в магазина на Искърско шосе. Котидж нямаше. Не знам дали е на редовна промоция или като компенсация за липсващото сирене, но моцарелата на руло (не на топка) беше на половин цена. Взех една за проба. Май не съм я виждала друг път. Пак е в саламура, но пакетчето е по-продълговато.
Виж целия пост
# 187
Още вчера вечерта не видях котидж сирене в нашия Лидъл- а бяха заредили вече всичко друго от брошурата за днес. Явно наистина само в брошурата го има...😅
Виж целия пост
# 188
Дунавия РС / Ведраре е с -50% до 3 броя на клиент. 8 и нещо излиза килото.
Виж целия пост
# 189
Имало проблем с доставката на сиренето котидж. Това обясниха на клиентка, която питаше за него тази вечер.
Виж целия пост
# 190
ПОДАРЕН. Подарявам. 4 дни до изтичането му.
Виж целия пост
# 191
Аз ходих днес и взех ТХ.
Виж целия пост
# 192
По кое време пускат панталони и дънки (не клинове) за бременни?
Виж целия пост
# 193
Аз ходих днес и взех ТХ.
Кой вид ТХ взе?
Виж целия пост
# 194
Върнали са менюто с офертите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия