Лидл 178 - септемврийско-октомврийски вълнения

  • 128 440
  • 1 434
# 1 350
От коледната колекция,не пише
Ами опиши го.
Виж целия пост
# 1 351
Понеже някой търсеше - преди обед в СГ имаше две детски етажерки от миналата седмица, които бяха много харесвани. Бяха леко сбутани между коледните светлинки.
Какво е СГ?
Виж целия пост
# 1 352
Студентски Град
Виж целия пост
# 1 353
Подарявам
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 354
Как точно се приготвят тези готови смеси за бисквитките?🤔
Виж целия пост
# 1 355
Отзад на кутията има инструкции. Към основната смес се добавя масло и яйце. Правят се кръгчета с лъжица и се пекат. А за глазурата към вложената смес се добавя вода и се намазват.
Виж целия пост
# 1 356
Взех си черния панталон от тази седмица. Много ми харесва, твърд стои, но след пране и гладене е много приятна материя. Ще става почти за всеки сезон без зимата. Даже се зачудих за този в бежово, но пък си взех+1 размер, да не ме описва горе и понеже нямаше, просто ей така спестих 20 лв. Simple Smile
Взех и уши...ми много хрупат, аз обожавам уши, но аз като си ги сваря са като масло, а тези...може да ги дообработя леко
Виж целия пост
# 1 357
На някои ако му вършат работа - подарявам, както и седмичните.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 358
Тези сръбски бухти из фризерите ли седят?
Че ги търся вече 2 пъти и не ги намирам в магазина..
Виж целия пост
# 1 359
Тези сръбски бухти из фризерите ли седят?
Че ги търся вече 2 пъти и не ги намирам в магазина..
Да, там са...ама защо си мисля, че бяха бутерки, а не точно това, на което ние казваме бухти.
Виж целия пост
# 1 360
Пуснали са ми купон за рожденият ми ден, една седмица по рано.
Благодаря,Севда за инфото!🍀
Виж целия пост
# 1 361
Тези сръбски бухти из фризерите ли седят?
Че ги търся вече 2 пъти и не ги намирам в магазина..
Да, там са...ама защо си мисля, че бяха бутерки, а не точно това, на което ние казваме бухти.
Едит. Права бях. Ето как изглеждат.
Виж целия пост
# 1 362
сладко не обичам, но взех за задушница щолена с масло и бадеми. ами добре е и като вкус, и като състав.
Виж целия пост
# 1 363
Повече не се лъжа да купувам тестени замразени сръбски продукти!
Виж целия пост
# 1 364
Повече не се лъжа да купувам тестени замразени сръбски продукти!
То най-вероятно няма нищо сръбско в тях, освен в българското наименование. За мен на външен вид са обикновени бутерки, но не съм ги опитвала и не мисля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия