Новият EFFACLAR DUO+M за тройна корекция срещу несъвършенствата

  • 11 015
  • 363
# 210
Кожата ми е склонна към акне, с удоволствие бих изпробвала крема.
Виж целия пост
# 211
Да, имам акне и петна от пъпки. Ползвам редовно стария крем Effaclar Duo и бих се радвала да опитам новия.
Виж целия пост
# 212
Да, често имам проблеми с кожата, особено след като станах майка,  използвам подходяща козметика.
Виж целия пост
# 213
С удоволствие бихме изпробвали този нов продукт. Моят тиинейджър има нужда от нещо ефективно за лицето си.
Виж целия пост
# 214
С удоволствие синът ми ще го тества!
Виж целия пост
# 215
Дъщеря ми има акне, бихме искали да пробваме продукта.
Виж целия пост
# 216
Имам несъвършенства като всяка кожа смятам, моите са линийка, петна от слънцето и черни точки
Виж целия пост
# 217
Да, имам проблемна кожа в Т-зоната. Черни точки по носа и бих пробвала с удоволствие новият EFFACLAR DUO+M.
Виж целия пост
# 218
Да, имам проблемна кожа, ползвам Effaclar duo+, харесвам го и искам да пробвам новият Effaclar duo+ M.
Виж целия пост
# 219
Племенникът ми има акне и не би имал против да опита този продукт.
Виж целия пост
# 220
Внукът ми - тийн има проблеми с акнето и бих искала да пробва този продукт
Виж целия пост
# 221
Брат ми страда от акне и бих искала да го зарадвам с продукта. Иначе вашите продукти за суха кожа са ми любими.
Виж целия пост
# 222
Съпругът ми страда от акне по тялото . С радост би пробвал нещо което би помогнало.
Виж целия пост
# 223
Аз често имам проблеми с кожата ползвам измивания  гел на Ларош и съм доволна от резултата.Бих се радвала до опитам и този техен продукт.
Виж целия пост
# 224
Честичко се сдобивам с някоя друга пъпка преди цикъл или когато прекаля със сладкото.
Искам да го тествам разбира се Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия