Сполучливи имитации на маркови парфюми - 52

  • 68 899
  • 752
# 405
Модерната муза залежаваше от миналото лято, потъмнял е цвета и мирише ужасно на спирт. Беше на тъмно.

Виж целия пост
# 406
D-frag12, благодаря....
Фрау,аз не харесвам "отлежали"парфюми-променя се и цвят, и мирис, и трайност....Абе, старее.....
Виж целия пост
# 407
Променят се парфюмите само ако не са добре затворени и влиза въздух в тях, иначе нищо им няма, затова в сплаш вариант се развалят. Имам една Самсара купувана преди 20 години, на която нищо й няма и досега 🙂
Виж целия пост
# 408
Мдаа, и аз имам остатъци от един Rock Muse на Miss Sixty и един Gucci Rush на по 15 - 20 години и са си напълно ок. Продължават да накъртват Simple Smile
Виж целия пост
# 409
Мацки, в търсене съм на добри и сполучливи имитации на оригиналните Kirke, Good girl gone bad и For her Narciso Rodriguez EDP розовия, не черния. Моля за съвет. Гледах Мартин Лион, но не са ми познати като качество, в Заг имат само Кирке...
Виж целия пост
# 410
Модерната муза залежаваше от миналото лято, потъмнял е цвета и мирише ужасно на спирт. Беше на тъмно.
В случая наистина флаконът и влизащият въздух(и излизащият) вероятно са изиграли лоша шега.
В такъв пълнител от 100мл си поръчах от ЗАГ Armani Code Sport(че страхотно ми ухае за лятото), ала веднага го прехвърлих в малки и сигурни флакони и си ги стречовах, за да изолирам изветряване. Тези пълнители са само за временно съхранение или пък може да ги увиваш в стреч фолио, след като си напълниш флакон за впръскване.
Поради огромната ми бройка, всичко държа увито с фолио при капачките. Имам аромати от 2019г и не са мръднали(аналози имам предвид). При оригиналите е друга работа, флаконите са сигурни, но и тях предпазвам за всеки случай.
Виж целия пост
# 411
Giza имат 2 нови аромата🧐😁
Виж целия пост
# 412
Giza имат 2 нови аромата🧐😁
Сега я втасахме!!! Пак ще летят банкноти. Дано имам сили да устоя!
Кои са?
Виж целия пост
# 413
Здравейте!  Има ли сполучлива имитация на Tresor първия класически?
Виж целия пост
# 414
Благодаря на всички за отговорите!
Забелязала съм, че доста от вас харесват ириса като нотка, някой пробвал ли е Precious iris от недизайнерските парфюми на Гиза? Има нотки на червен портокал, ирис, пачули, карамел и мускус, но тъй като няма къде повече да прочета за него, а и не е сред най-търсените, ако някой удари едно рамо ще съм много благодарна. 😄❤️
Виж целия пост
# 415
Здравейте!  Има ли сполучлива имитация на Tresor първия класически?
На Рефан беше много добър но не знам дали все още е така.
Виж целия пост
# 416
Пристигна моят черен опиум на Maison Alhambra в петък. Веднага пръснах на капачката и първоначално е много спиртен. После и на китката пръснах - много ми хареса ( с уточнение, че нямам оригинал). Тренирах, изкъпах се, през цялото време го усещах. Дори след баня. Не е силен и натрапчив. Трябва да се доближи човек, за да усети. Вчера цял ден го разносвах и в началото го усещах, но после не. Моят мъж каза, че през цялото време го е усещал и сега сутринта още се усеща покрай косата. Допада ми.покупката. Шишенцето е много красиво. Дано да съм била полезна. ❤
Виж целия пост
# 417
Нахлувам с един странен въпрос. Втръснало ми е от собствените ми пристрастия като аромати. Но, харесвам тежки, нетрадиционни с аромат на опушена сладост.
Амуажите на Гиза, Афганеца и Ели Сааб са ми изразходени от там.
Ще поръчвам на близък да ми купи тази седмица. Имам право на един опит. Нещо да ми препоръчате от там?
Виж целия пост
# 418
На Bitter peach имаме ли добро изпълнение? Склонен съм да не е пълно копие, но да е траен и по възможност шлейфов.
Рядко влизам в "маркови" парфюмерии, но имах време на летище сега. Армани, Готие, Булгари, Прада, DK... какво ли нямаше! Душнах тук-там. Ам нищо освен нещата на Том Форд не ми хареса 😂🙃
Виж целия пост
# 419
Този го спрягат за мн добър клонинг с мн добра трайност. За тая цена аз бих взела него ,вместо наливен....
https://m.bazar.bg/obiava-41898517/arabski-parfyum-s-masla-repli … ford-bitter-peach

https://www.fragrantica.com/perfume/Maison-Alhambra/Bright-Peach-79937.html

Иначе аз съм имала на Рефан-хареса ми,не знам колко се доближава
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия