Трима братя,три сестри - Pasión de Gavilanes сезон 2 🐎

  • 31 783
  • 522
# 480
То и Хорхе Као затова залипсва - не можа да приеме как са съсипали героя му /и е напълно прав/. Евентуален нов сезон няма да е на нивото на първия, защото вероятно сцценария ще дойде от същите, които спретнаха втория. Честно казано аз бих предпочел повече да не ми развалят хубавите спомени!
Виж целия пост
# 481
Случайно попаднах на този коментар за сезон 3, интересно.
Да видим дали ще излезе прав/а,  ако до година пуснат малък трейлър




Гледанията на сезон на 2 беше заради носталгията и би трябвало след всичко което преживяваха да са по сдружени.
Аз така не разбрах за Рут тя наистина им се оказа тяхна биологична  сестра? Защото в оригинала Ева на младини е била влюбена в Себастиян Рейс. Това обяснява причината,защо толкова си приличат.
Виж целия пост
# 482
Преди няколко месеца и аз започнах отново първи сезон. Не знаех, че Рут ще излезе наистина с кръвна връзка с братята. Ще връщам пак да гледам май. И аз чакам трети сезон и знам ме ще има, кога обаче… да видим.
Виж целия пост
# 483
Рут се оказа тяхна братовчедка, Ева е имала връзка с вуйчо им.
За мен липсваха много персонажи в сезон 2. Щеше да е добре да споменат нещо за Рут, Ева, не се сещам за името на годеника на Химена....
Виж целия пост
# 484
Благодаря 😘

Бившият годеник на Химена се казваше Леандро. Но за съжаление актьорът който го играеше е починал 😔
Виж целия пост
# 485
Очаквам с нетърпение 3 сезон ако има такъв.



Сладури.
Виж целия пост
# 486
Очаквам с нетърпение 3 сезон ако има такъв.



Сладури.

Бернардо се ожени преди няколко месеца за колежката си Сури Садаи.
Трети сезон едва ли ще има.

Прекрасната Данна Гарсия след сериозно боледуване вече е здрава и в момента е на почивка в НЙ.




https://video.twimg.com/ext_tw_video/1823408270083592192/pu/vid/ … rq5BOa.mp4?tag=12
Виж целия пост
# 487
Ново от Мишел Браун


Ново и от Наташа Клаус. Гостувала е в някакво предаване.

























Виж целия пост
# 488
Кадри от Трима братя три сестри , сезон 2
           

Химена и Оскар , Норма и Хуан от сезон 1
Виж целия пост
# 489
Някой знае ли , какво се случва със повторението на сериала по Бтв?
Майка ми искаше да го гледа но каза че не го дават.
Виж целия пост
# 490
Някой знае ли , какво се случва със повторението на сериала по Бтв?
Майка ми искаше да го гледа но каза че не го дават.

Идея си нямам. Нищо де може да го гледа онлайн има ги двата сезона с бг аудио
Виж целия пост
# 491
Дават го, ама закъсняват. Някой път чак към 1-1.15 нощес започва. Преди това има друг филм. Аз си го връщам през деня и го гледам.
Виж целия пост
# 492
Благодаря,но тя е вкарана с технологиите не ги разбира тези неща.
Няма проблем.
А защо така закъсняват някакси не коректно е ... Сутрин повтарят ли го ,уж щяха..
Виж целия пост
# 493
Благодаря,но тя е вкарана с технологиите не ги разбира тези неща.
Няма проблем.
А защо така закъсняват някакси не коректно е ... Сутрин повтарят ли го ,уж щяха..

Вече не го повтарят сутрин..
Виж целия пост
# 494
Благодаря,но тя е вкарана с технологиите не ги разбира тези неща.
Няма проблем.
А защо така закъсняват някакси не коректно е ... Сутрин повтарят ли го ,уж щяха..

Вече не го повтарят сутрин..



Егати,защо изобщо го пуснаха на повторение....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия