Шестокласници 2023/2024 - Тема 2

  • 43 083
  • 791
# 225
Специално за размяна в училище смятам, че е по-добре да си се питат децата кой какво иска.
Виж целия пост
# 226
https://bntnews.bg/news/izcyalo-nov-format-na-izpitite-sled-7-i- … cqY2nKWXV6Em9le2w
За Добро или лошо - отървахме наборите от новия формат на НВО
Виж целия пост
# 227
На моя се е паднала девойка, няма идея какво харесва. Някаква плюшка ли да търсим, или много бебешко?
Виж целия пост
# 228
Несесер, чантичка, бижу, украса за момичешка стая, зимна шапка, козметика за баня, коледна чаша...
Виж целия пост
# 229
С плюшка не бих рискувала. Аз харесвам подаръчните комплекти на Пирин Хил.
https://pirinhill.com/bg/box-3-wintertime-santa-snowman-deer
В нашия клас засега няма да има размяна, бебешко било, не искали да им подаряват тъпи подаръци като...чорапи Joy
Виж целия пост
# 230
Търси се подарък ьа момче и да е нещо яко. Не разполагам с повече инфо и няма и да получа според правилата.
Идея нямам...помощ?!
Виж целия пост
# 231
У нас директно си каза, че ще подарява билети за кино Flushed  ... какво ли ме чака след още 2-3 години Thinking

Devil_Rose, какъв е бюджетът?
Виж целия пост
# 232
До колко пари са се разбрали?

За момиче - козметика, дреха, едни плюшени тефтери, комплект шапка-шал, книга

За момче - слушалки, колонка,
Виж целия пост
# 233
25 лв. е бюджета.
Виж целия пост
# 234
Ето тук има доста хубави слушалки в този бюджет: https://www.ozone.bg/gaming/gaming-aksesoari/slushalki-s-mikrofon/?tsena=12-25

....даже има и промоция на някои -40%, та може да остане и за книга.
Виж целия пост
# 235
Хора, отървахме се от ново нво за нашите бъдещи седмокласници. Ще сме последните по стария формат.
Не знам дали да се радвам,но някакси ми стана по-спокойно.

https://www.marica.bg/plovdiv/obrazovanie/nov-format-na-nacional … nite-petoklasnici
Виж целия пост
# 236
Ето още една статия - https://www.segabg.com/hot/category-education/mon-promenya-forma … kticheski-zadachi
И аз така го разбирам - няма промени за нашия набор. И на мене ми стана по-спокойно. PISA касае само гимназистите, нали?
Виж целия пост
# 237
До 25 лв - Нивеа имат подръчни комплекти - Несесер,мицеларна вода,рол-он,душ гел - различни варианти.
Виж целия пост
# 238
В ДМ също има хубави комплекти на Балеа и Алверде. За приятелски деца съм взела тези https://www.dm-drogeriemarkt.bg/balea-podarachen-komplekt-berry- … 066447411348.html
Виж целия пост
# 239
Слушалки всички имат.
Продължавам с търсенето Simple Smile
За момче не ми се рискува с козметика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия