Познаха ли пола?

  • 12 036
  • 364
# 150
в 6-ия месец на 3D уж бяха категорични, че ще е момче. След една седмица на 2Д гинеколожката ми отсече: момиче! Twisted Evil
Виж целия пост
# 151
Познаха, да.
Виж целия пост
# 152
В началото на седмия месец моята лекарка позна пола и на двете ми деца.
Виж целия пост
# 153
Да,в края на третия месец.
Виж целия пост
# 154
неееееее, четирима доктора го гледаха, всички казваха -май момиче, даже единият беше 100% сигурен в 4 месец, че е момиче, само една докторка го гледа 30 мин. на ехографа и каза че е момче. Вярно че беше седалищно и не се вижда. До последно не бяхме сигурни. И така , оказа се момче.
На нито един доктор не повярвах, чаках да си го видя аз като се роди Hug
Виж целия пост
# 155
Да, в 6-тия месец.
Виж целия пост
# 156
Не Rolling Eyes
Виж целия пост
# 157
Да, и на трите  Grinning
Още преди 3-я месец на бременността даже  Wink
Виж целия пост
# 158
и двата пъти още в средата на 4 месец.
Виж целия пост
# 159
Да  Peace
Виж целия пост
# 160
Да
Виж целия пост
# 161
Да
Виж целия пост
# 162
да, в 3 месец
Виж целия пост
# 163
Да  Peace
Виж целия пост
# 164
Да. Един ехографист още в 4 месец каза: "Момче".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия