🌻Градината на Демет Йоздемир - Тема No. 6 за обсъждане - Казвам се Фара🧑‍🚀

  • 78 155
  • 738
# 405
Благодаря за превода! Flowers Hibiscus То направо като финал!


Много смешно! Със забития нож! А аз съм седнала да се притеснявам Satisfied
Виж целия пост
# 406
Преди малко изгледах серията - еми, много добра беше Hands Clap Въпреки че съм изморена, изобщо не ги усетих как минаха тези 2 ч. Само рекламите ми дойдоха в повече, но нека има Moneybag Новите сценаристи заслужават специални похвали - успяват много последователно да представят нещата и зададоха точното темпо - без излишно тупкане на топката, с подобаващи моменти и на предвидимост, и на изненада.

Абсолютно по Станиславски - има нож, ще има и престъпление:


Естествено зад кадър е веселба Joy Актьорът Нуман е написал към снимката - да споделя  тук красивата Демет Heart

Колкото и досадно да е да го повтарям - няма актьор, който да играе с нея и да не я е похвалил с нещо.

Иначе за сведение на онази, чието име не се споменава, вторият режисьор не е станал първи, както избърза да "съобщи" Smirk
Виж целия пост
# 407
Демет си я знаем какво е чудо, затова толкова я обичаме!
От фен на Енгин: "И знай, и имай предвид, че отсега нататък искам работа в комедия!" Smile
Не разбрах съвсем коментара на Демет днес върху публикацията на Енгин за атмосферата на Анкара, но той наистина е способен да я взриви!
Виж целия пост
# 408
Много динамичен епизод, враговете проявяват милосърдие, а близките те нападат.Ако все пак съм разбрала правилно.
    Благодаря за преведения трейлър, ,  ,Фара е принудена да се погрижи за убиеца на баща си,за да го зашити от човека ,който уж се бори за любовта и  правейки я негова робиня.Наистина целия филм  е толкова динамичен смяната на зима с пролет винаги е бърза ,мигновена ,но смислено поднесена. Ама този койтпо е правил стаята изобщо не познава Тахир,нима ще  крие неизвестна жена ,че и дрехи ще и купува.Но пък тези няколко минути ме карат да се отпусна ,и предизвикват усмивката ми.В първи сезон винаги човека на Катето успяваше да сътвори  такава бъркотия.Още си спомням как разгадаваше емотиконките до Тахир.Сигурно и тук неговата ръчичка е пипала..
Виж целия пост
# 409
Добро утро

Благодаря за коментарите, придобих представа какво се случва.
Ще си чакам търпеливо и превода.
Най- хубавото е, че сценаристите не предадоха идеята и динамиката сериала. Знаем в други сериали какъв миш- маш става при смяна на сценаристи, режисьор...
А още по- хубавото е, че видяхме дългоочакваната прегръдка на двамата братя Hands Clap






Цитат
Ама този койтпо е правил стаята изобщо не познава Тахир,нима ще  крие неизвестна жена ,че и дрехи ще и купува.Но пък тези няколко минути ме карат да се отпусна ,и предизвикват усмивката ми.В първи сезон винаги човека на Катето успяваше да сътвори  такава бъркотия.Още си спомням как разгадаваше емотиконките до Тахир.Сигурно и тук неговата ръчичка е пипала..

Виж целия пост
# 410
Не разбрах съвсем коментара на Демет днес върху публикацията на Енгин за атмосферата на Анкара, но той наистина е способен да я взриви!



Енгин е написал: Чакаме новия епизод 😉

Демет е добавила: Ако гледаш (снимката) 3 секунди, (в главата ти) започва да свири анкарски кючек 🙃

Веднага давам пример какво има предвид:



В сцената с разговора от прозореца бяха страхотни Joy







Любимият стил на Парлак - с хиляди дрънкулки.



Много ми е интересно как щеше да реагира Мехмет, ако беше убил Тахир, надявайки се да научи кой е брат му и накрая разбере какво е направил със собствените си ръце...

Още от Нуман:



Между другото има много хубав кадифен глас.



И следващия епизод ни очаква д-р Фара Декстър Nerd
Виж целия пост
# 411


Виж целия пост
# 412
О,не смятам ,че уважаемата турска публика е почнала да ни харесва повече,/напук на международната публика./просто сигурно и при тях е имало застудяване,а в 20 часа е рано за сън,затова са хвърлили някое око към филма.Важно е ,че ние се насладихме ,не само 2 часа,сега ще има отделни откъси по картинки,после след бардовете гледане на един разбираем филм и за нас става 3 пъти повече време.Енгин и Демет ,както и сценаристите поеха и продължават отборната работа по филма ще печелят нови фенове,плакатите на сериала ще красят страни във всички континенти,а родната им страна ще слуша похвали от чужбина за своята продукция,дето са заврели под масата.Бъдете здрави ,позитивни и ако не виждате причина за усмивка, си спомнете стаята от снощи на Тахир  и Фара
Виж целия пост
# 413
Кате, благодаря! Значи аз съм чела много свободни интерпретации. Кючек да е, още повече от Анкара.Smiley Дано да намерят място в сериала сценаристите, може да е и на сватбата им.
Демет обича много да танцува: https://www.instagram.com/p/CwlddcDPBxw/
https://www.instagram.com/p/Ctedm-zAUOD/

"Демет има талант, който тече във вените й, нейната харизма я кара да се откроява във всичко, гледането на нейните сериали ви хипнотизира, тя има L X Factor".
Виж целия пост
# 414
Flo, за превода съм сигурна. Имаше ги и на снимането на афиша за втория сезон, че двамата с Енгин си танцуват нещо зад кадър с характерните движения People Dancers На сек. 36 по-конкретно:



Сега с клипчетата, които си споделила по-горе ми напомняш, че според мен филмът, който Демет спомена в последното си интервю е доста вероятно да е този, който преди няколко месеца се спрягаше - за турската Мата Хари - танцьорка и шпионка Kissing Face Няма по-подходяща актриса за този образ. Да видим дали ще позная Hands Nail Care


Още от Парлак:














Вчера е била с приятели на рожден ден:







Супер много се радвам да ги видя с Екин Мерт отново заедно Heart Eyes Така късо постриган не го познах в първия момент.



Йозджан Дениз се е изявявал на сцената.



С рожденика и Анъл.
Виж целия пост
# 415
Истинската Мата Хари или турската?
Виж целия пост
# 416
Турската, даже успях да си изровя плаката, който ще е за проекта, но сега видях, че е ставало дума за мини сериал, т.е. явно не е това ...




Месеци преди това арабите бяха писали, че има идеи по темата и коя е била тази жена. Както и да е, подведох ви Animal See No Evil



Препоръчва и някакъв ресторант, който беше любим и на Ибо, ако не се лъжа. Най-вероятно е пак на приятели:

Виж целия пост
# 417
Актрисите си умират за такива роли. Smile  
Турските сериали по българските тв вече на турски ли се излъчват? В момента по Нова върви някакъв - без превод на български!
Виж целия пост
# 418
Изненада Heart Eyes





Виж целия пост
# 419
Уцелиха ни право в сърцето! Cupid
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия