Втора бледа черта на теста за бременност

  • 137 054
  • 2 482
# 2 430
Здравейте дами! От 4 месеца правим опити за бебе. Преди да започнем опитите цикъла ми беше около 28-30 дни продължителност, а от както започнахме опитите са около 31-33. Пия пикозитол, глюкофаж и спиронолактон - заради СПКЯ. При последните прегледи при доктора той каза, че всичко изглежда добре - нямаше кисти и тн. Овулацията този месец предполагам, че е била на 18-19 ден от цикъла респективно на 28.02-01.03 заради едно розово зацапване продължило около 36ч. Вчера на ден 32 от цикъла реших да проверя какво се счучва направих тест лентичка на 2-та минута се появи една бледа розова черта ще прикача снимка. Днес на ден 33 от цикъла (или според последните 3 цикъла - деня на закъснението) направих sure check и отново лентичка, които бяха отрицателни. На sure check като че ли имаше някаква сянка, но го приех за отрицателен. Единствените симптоми, които имам са болки ниско в корема и подуване. Та въпроса ми е - възможно ли е вчера теста да е бил положителен, а днес отрицателен? 

Аз виждам бледи чертички и на двата теста. Нямате ли възможност да направите кръвен тест? Докато няма цикъл, има надежда. Стискам палци!
Виж целия пост
# 2 431
Благодаря! Heart Живея в малък град и нямаме работеща лаборатория през уикенда. В понеделник ще ида да пусна кръвен. Аз също си повтарям тази мантра - няма ли цикъл, има надежда!

Здравейте дами! От 4 месеца правим опити за бебе. Преди да започнем опитите цикъла ми беше около 28-30 дни продължителност, а от както започнахме опитите са около 31-33. Пия пикозитол, глюкофаж и спиронолактон - заради СПКЯ. При последните прегледи при доктора той каза, че всичко изглежда добре - нямаше кисти и тн. Овулацията този месец предполагам, че е била на 18-19 ден от цикъла респективно на 28.02-01.03 заради едно розово зацапване продължило около 36ч. Вчера на ден 32 от цикъла реших да проверя какво се счучва направих тест лентичка на 2-та минута се появи една бледа розова черта ще прикача снимка. Днес на ден 33 от цикъла (или според последните 3 цикъла - деня на закъснението) направих sure check и отново лентичка, които бяха отрицателни. На sure check като че ли имаше някаква сянка, но го приех за отрицателен. Единствените симптоми, които имам са болки ниско в корема и подуване. Та въпроса ми е - възможно ли е вчера теста да е бил положителен, а днес отрицателен? 

Аз виждам бледи чертички и на двата теста. Нямате ли възможност да направите кръвен тест? Докато няма цикъл, има надежда. Стискам палци!
Виж целия пост
# 2 432
Тези черти ми изглеждат изпарителни. Дано греша!!!
Виж целия пост
# 2 433


Здравейте, какво мислите изпарителна ли е или може да се надяваме и на положителен?
Виж целия пост
# 2 434
Малко повече инфо, ако може.
На пръв поглед не е изпарителна.
Виж целия пост
# 2 435


Здравейте, какво мислите изпарителна ли е или може да се надяваме и на положителен?
Ако се е появила в уреченото време според мен не е изпарителна.
Виж целия пост
# 2 436
На 02.03 направихме инсеминация стимулирана с кломифен и съответно имаше тригър (хориомон). Преди 2 дена направих тест на друга марка и беше напълно отрицателен. Днес е 13 ден след процедурата.
Виж целия пост
# 2 437
Кога трябва да дойде МЦ? Ако има закъснение, особено след процедура бих си пуснала кръвен.
Тригъра дава много малко отклонение и за 10 дни се е изчистил от организма.
Виж целия пост
# 2 438
Кога трябва да дойде МЦ? Ако има закъснение, особено след процедура бих си пуснала кръвен.
Тригъра дава много малко отклонение и за 10 дни се е изчистил от организма.
В момента съм на прогестерон, и не очаквам да дойде докато не го спра, но като ден днес или утре предполагаемо трябва да дойде. Нямам остатъчен тригър със сигурност понеже тествах на 11 ден след процедурата и теста беше напълно отрицателен. Вчера пуснах бета и излезе с резултат 23.46. Днес направих още един тест (14 ден след процедурата)

И утре ще повторя бетата.
ПС: снимката е направе 1 час след направянето на теста, но линията се появи още преди 3татя минута. За сравнение прикачвам и вчерашния след 1 час след направянето му.

Не мога да преценя дали има разлика и покачване в нивата
Виж целия пост
# 2 439
Значи кръвен отново след 48 часа от първия и ще покаже. За мен това е положителен тест. Пък и кръвният най-вече.
Виж целия пост
# 2 440
Rouina91, положителни са тестовете и стискам палци да се развиват добре нещата занапред. За кръвния вече са ти казали, като видиш новата стойност, ще имаш яснота как се развива. Успех от сърце! Heart
Виж целия пост
# 2 441
Благодаря! Heart Живея в малък град и нямаме работеща лаборатория през уикенда. В понеделник ще ида да пусна кръвен. Аз също си повтарям тази мантра - няма ли цикъл, има надежда!

Здравейте дами! От 4 месеца правим опити за бебе. Преди да започнем опитите цикъла ми беше около 28-30 дни продължителност, а от както започнахме опитите са около 31-33. Пия пикозитол, глюкофаж и спиронолактон - заради СПКЯ. При последните прегледи при доктора той каза, че всичко изглежда добре - нямаше кисти и тн. Овулацията този месец предполагам, че е била на 18-19 ден от цикъла респективно на 28.02-01.03 заради едно розово зацапване продължило около 36ч. Вчера на ден 32 от цикъла реших да проверя какво се счучва направих тест лентичка на 2-та минута се появи една бледа розова черта ще прикача снимка. Днес на ден 33 от цикъла (или според последните 3 цикъла - деня на закъснението) направих sure check и отново лентичка, които бяха отрицателни. На sure check като че ли имаше някаква сянка, но го приех за отрицателен. Единствените симптоми, които имам са болки ниско в корема и подуване. Та въпроса ми е - възможно ли е вчера теста да е бил положителен, а днес отрицателен? 

Аз виждам бледи чертички и на двата теста. Нямате ли възможност да направите кръвен тест? Докато няма цикъл, има надежда. Стискам палци!

Днес имате ли чертичка?
Виж целия пост
# 2 442
Rouina, не забравяй да споделиш после каква е стойността на кръвния. Стискам ти много палци!
Виж целия пост
# 2 443
Благодаря! Heart Живея в малък град и нямаме работеща лаборатория през уикенда. В понеделник ще ида да пусна кръвен. Аз също си повтарям тази мантра - няма ли цикъл, има надежда!

Здравейте дами! От 4 месеца правим опити за бебе. Преди да започнем опитите цикъла ми беше около 28-30 дни продължителност, а от както започнахме опитите са около 31-33. Пия пикозитол, глюкофаж и спиронолактон - заради СПКЯ. При последните прегледи при доктора той каза, че всичко изглежда добре - нямаше кисти и тн. Овулацията този месец предполагам, че е била на 18-19 ден от цикъла респективно на 28.02-01.03 заради едно розово зацапване продължило около 36ч. Вчера на ден 32 от цикъла реших да проверя какво се счучва направих тест лентичка на 2-та минута се появи една бледа розова черта ще прикача снимка. Днес на ден 33 от цикъла (или според последните 3 цикъла - деня на закъснението) направих sure check и отново лентичка, които бяха отрицателни. На sure check като че ли имаше някаква сянка, но го приех за отрицателен. Единствените симптоми, които имам са болки ниско в корема и подуване. Та въпроса ми е - възможно ли е вчера теста да е бил положителен, а днес отрицателен? 

Аз виждам бледи чертички и на двата теста. Нямате ли възможност да направите кръвен тест? Докато няма цикъл, има надежда. Стискам палци!

Днес имате ли чертичка?

Днес нямах възможност, но утре със ставането ще направя. Стискайте палци.
Виж целия пост
# 2 444
Задължително ще споделя. Благодаря ви, момичета. Успех на всички в темата, които чакат да потвърдят положителни тестове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия