Втора бледа черта на теста за бременност

  • 136 846
  • 2 482
# 315
Хормона се покачва, когато ембриона вече Е имплантиран в матката, а не просто да се е опитвал да се имплантира! Казахме ти го сто пъти и преди. За да докажеш теориите си, при следваща бледа черта си пусни кръвен. Ако е над 25 има бременност и ако след 48 часа стойността пада, а не се покачва, това доказва биохимична бременност. Ако имаш няколко биохимични бременности, доказани с кръвни тестове, посети лекар!

Хормона се произвежда от самия ембрион. Може да спорим много дълго, нека всеки си прецени, кое според него е логично и да спрем да спорим.
Виж целия пост
# 316
Но се отчита и “появява” в организма на майката, чрез нейната кръв и урина, когато ембриона вече е имплантиран!!!! Ако има само някакви клетки, които обикалят в матката без да се имплантират, никога няма да го разбереш. Като не успее да се имплантира оплодената яйцеклетка, няма чхг в урината и кръвта на майката, и идва новата менструация! Малко от малко биология….
Виж целия пост
# 317
Като цяло говорите за едно и също нещо , но на Силвия не са и ясни някои стъпки в процеса .
Нарича се биохимична бременност , при която оплодената яйцеклетка се имплантира в матката , но по някаква причина , спира развитие , хормона ЧХГ започва да намалява и настъпва менструация , с което бременността е прекратена . Ако чертите на тестовете са реални , кръвният също ще е положителен преди пълното падане на хормона , както е обяснила вече Алисън .
Виж целия пост
# 318
Като цяло говорите за едно и също нещо , но на Силвия не са и ясни някои стъпки в процеса .
Нарича се биохимична бременност , при която оплодената яйцеклетка се имплантира в матката , но по някаква причина , спира развитие , хормона ЧХГ започва да намалява и настъпва менструация , с което бременността е прекратена . Ако чертите на тестовете са реални , кръвният също ще е положителен преди пълното падане на хормона , както е обяснила вече Алисън .

Възможно е
Виж целия пост
# 319

Според вас бременна ли съм
Виж целия пост
# 320

Според вас бременна ли съм
Точно в същата последователност направих същите тестове 😂 само че преди белив про правих лейди тест. Според мен са +. Имате ли закъснение?
Виж целия пост
# 321

Според вас бременна ли съм
Точно в същата последователност направих същите тестове 😂 само че преди белив про правих лейди тест. Според мен са +. Имате ли закъснение?
да трябваше да ми дойде на 6ти но още нямам цикъл
Виж целия пост
# 322
Садила,защо не пуснеш кръвен? За толкова закъснение има мн бледа черта
Даже на док може да идеш направо
Виж целия пост
# 323
И според мен са доста бледи чертичките за такова закъснение, но съм чувала за такива случаи. Направо сте за лекар вече, може и сърчице да се чуе.
Виж целия пост
# 324

Според вас бременна ли съм
Точно в същата последователност направих същите тестове 😂 само че преди белив про правих лейди тест. Според мен са +. Имате ли закъснение?
да трябваше да ми дойде на 6ти но още нямам цикъл
Може да сте имала по-късна овулация и да е по-малко закъснението. Отидете да си направите кръвен тест, повторете го след 48 часа и  през това време си запишете час за преглед при АГ. Желая успех
Виж целия пост
# 325

След 20 дни закъснение има ли бременност според вас
Виж целия пост
# 326
Да, бременна си.
Виж целия пост
# 327

След 20 дни закъснение има ли бременност според вас
дори ембрион и сърчице трябва да се чуят и видят запишете вече час за преглед и отивайте веднага лека бременност ви желая честито
Виж целия пост
# 328
Последен цийел на 03 .11 доказана овулация  на 16.11. Направих и presto и lady тест но чертите са ... вие какво мислите
Положителни ли са ?
Виж целия пост
# 329
Положителни са Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия