Туристическа виза за САЩ /Тема 5/

  • 38 808
  • 749
# 435
Къде мога да проверя кога е първата свободна дата? Ще изгубя ли таксата ако не мога да се явя на несрочната дата ?
Виж целия пост
# 436
като си платиш и избереш насрочване на интервю ще ти покаже наличните дати
може да променяш датата на вече насрочено интервю, един или два пъти без да губиш таксата
Виж целия пост
# 437
Спомням си че има възможност да се види датата без да се плаща таксата, защото има вероятност да не сме в страната
Виж целия пост
# 438
Аз поне не знам. Най-лесно е да се разцъка сайта и да се види какво може да се види...

Ако някой в момента насрочва интервю може да ти каже какви дати има
Виж целия пост
# 439
Аз не можах да видя датите преди да съм платила таксата. Самият сайт изисква такава последователност.
Виж целия пост
# 440
Здравейте! Утре сутринта ми е интервюто. Нали трябва да нося само паспорт, потвърждение и платежната бележка за таксата? Също как и кога да кажа да ме разпитват на български? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 441
И докато за румънците падат американските визи… за нас… през крив макарон
Виж целия пост
# 442
Здравейте! Утре сутринта ми е интервюто. Нали трябва да нося само паспорт, потвърждение и платежната бележка за таксата? Също как и кога да кажа да ме разпитват на български? Благодаря предварително!

На мен и снимка ми искаха формат 5х5
Виж целия пост
# 443
Здравейте! Утре сутринта ми е интервюто. Нали трябва да нося само паспорт, потвърждение и платежната бележка за таксата? Също как и кога да кажа да ме разпитват на български? Благодаря предварително!
Да. Когато застанете на гишето, просто поздравете на български и ще ви отговорят на бг. Късмет!
Виж целия пост
# 444
Здравейте! Днес минах, не знам за колко ми дават виза, само че ми оставиха паспорта при себе си. Вече да мисля за  билети и т.н. Нямах снимка на хартиен носител, но не ми и поискаха.
Виж целия пост
# 445
Здравейте, полезни съвети за евтини самолетни билети. Ще пътувам до Детройт.
Виж целия пост
# 446
Някой да знае за фото, правещо снимки за американска виза в Младостите - София. Имаше едно преди години на Малинов, но май го няма вече, поне в гугъл мпас не излезе.
Има едно до пазара на Младост 1, но точно няколко поредни отзива за лоши снимки за документи ме отказаха от него.
Виж целия пост
# 447
В блока с казиното до пазара има фото, там си правих моите снимки.
Виж целия пост
# 448
И докато за румънците падат американските визи… за нас… през крив макарон
Президент русофил, руска партия Възраждане на 3 меясто, корупция на най - воско ниво в интерес на Русия, национален празник 3 март на който се веят руски знамена и ярко подчертаващ руското влияние в БГ, 80% промити мозъци от руска прпаганда. Общество което презира НАТО и свободния свят..... и т.н. Не само през крив макарон ще видим да отпаднат визите за САЩ в България, ами и като цъвнат налъмите.
Виж целия пост
# 449
За съжаление е така.
Да се бях евакуирал докато беше време…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия