Лакове за нокти - 166

  • 51 769
  • 742
# 375
Днес сложих един стар Перфект, който няма номер, но е много хубав есенен цвят. Изненадващо, ноктите на дясната ми ръка станаха по-добре, отколкото на лявата Simple Smile

Виж целия пост
# 376

Славена. Хубав полупрозрачен нюд със златни частички, които трудно се хващат на снимка.
Виж целия пост
# 377
Ивче, аз също харесах Делия от Notino, но като гледам май са гел лакове.Така ли е наистина?
Виж целия пост
# 378


Един стар лак на Орифлейм, смесен с различни брокати.
Виж целия пост
# 379
Шейм, а брокатите откъде взе? От други лакове ли?🙂
Виж целия пост
# 380
Долче, единият брокат е от друг лак, а другият вид е сух брокат. Този е лакът, много е красив.
Виж целия пост
# 381
Благодаря!
Момичета, сещате ли се как да се махне възможно най-много от прозрачния лак от лаковете с прозрачна база? Имам няколко такива китайчета, но прозрачната база започва да се отлепва и да се повдига от крайчетата много бързо. Но бих използвала броката за добавяне към други лакове...🙂
Виж целия пост
# 382
Долче, ако брокатът се утаява и отгоре е прозрачния лак, може да го попиеш със салфетки през гърлото на бутилката. Ако пък е смесен, пробвай с изветряване на терасата, разклащане на бутилката от време на време, да не засъхва, може и с често потапяне и вадене на четката. Но ще отнеме много време да се сгъстят.
Другото, което ми хрумва, е да излееш лака на джоб за листи и да разбъркваш, за да се изпари лака, разбира се без да засъхва твърде много.
Друг въпрос е как ще се държи като е смесен с друг лак.
Виж целия пост
# 383


Flormar PL455 Secrecy

С този за подложка
 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 384
Виж целия пост
# 385
Douglas Amerindian earth и SNB Мариана


Виж целия пост
# 386
Момичета, мисля да се разделя с голяма част от лаковете си.
Виж целия пост
# 387
GR extreme glitter shine 212 и бял GR gel shine + стикери

Скрит текст:

Виж целия пост
# 388


много хубав цвят. Малко още кожичките да оправя и да го снимам на слънце за да се види по-добре броката
Виж целия пост
# 389

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия