💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 5 (02.10 - 09.10)

  • 149 449
  • 3 264
# 2 190
Мартин що не си вземе Мастагара вкъщи?
Интересно какво ли ще стане, за да си разделят пътищата?

Мастагара голям мишок, от най-големите.
Виж целия пост
# 2 191
Раличке, а защо ти не отидеш на Арената?
Аман от това двуличие и двоен аршин.
Защо не вдигал ръчичка, Благо.
Само и само да не се закачат златните Дунев и Дени.

Да давам ли хиляди примери как не пита същото десетки други участници по съветите.

тц тц тц
Виж целия пост
# 2 192
Въй, Дени е дала мъжка дума и няма да си я скърши!
Виж целия пост
# 2 193
Ама защо да ходи Раличка?
Да ходят големите мъжаги, защо пак Дени?
Жените да им изнасят битките, не ги е страх да отидат, нямат проблеми, ама като стане време за номинации, започват с уговорките. И номинират жените. Пфффф!
Мастагара пак се измъкна. Все по-неприятен ми става, с тая кахърна физиономия, ама иначе големия играч.
Мартин поне излезе мъж.
Виж целия пост
# 2 194
Раличке,
Когато мъжете гонят жени ревеш
А когато жените гонят мъже не ревеш

Раличке, жена като тези, които каните, няма как да спечели ИВ, колкото и да ги дундуркате.
Виж целия пост
# 2 195
И после защо аз не харесвам Ралица !
За мен това не е сценарий , а напротив , Ралица просто си е такава личност и в живота , личи си , че отвътре й идва .
Силно се надявам да я сменят с някой друг водещ , защото не ми се гледа арогантност , двуличие и как тъпчи и подиграва участници !
Виж целия пост
# 2 196
 Голямо мишле е Мадагаскарков Simple Smile
Виж целия пост
# 2 197
Дени сама си е виновна.
Трябваше да гласува за Дунев и така Мартин щеше да реши.
Дени си промени гласа в последния момент.
Много пазене на тези Дуневи.
Майката бди над щерката, а щерката бди над таткото.
Виж целия пост
# 2 198
Ралица, героите се коват на арената, но това не важи за Цецо, нали? Joy
Виж целия пост
# 2 199
Ралица е права. Мастагарков е мишка. От самото начало Виолета като не го хареса ми беше ясно защо, и то е точно за това. Опортюнист е.
Виж целия пост
# 2 200
Дунев и Мастагарков страхливци, как гледаха като на****и.
Виж целия пост
# 2 201

Според него Радо е робот. Simple Smile
Това,че плува в ледени води,това как движи ръцете си,това как посреща брат си,ох умирам от смях.Simple Smile
Дори! вижда на ръката му нещо не точно татус,вероятно сериен номер.В интерес на истината ,аз го загледах и го видях.Simple Smile
Така че заключава,че Радо е прототип на изкуствен интелект,пуснат експериментално от Нова тв.Simple Smile


На изкуствен какво? Wink
Виж целия пост
# 2 202
Сал един Марто се наежи.
Дунев чака, поне до финала да го оставят да чака
Виж целия пост
# 2 203
Мастагарков с тези обяснения....преди беше с Моника и “думите“ им .
Сега пак се обяснява, но с Дени.
И пак “думи“. Толкова се пази за публиката, сакън да не си развалят фенките мнението за него.

Ето, Дени е съгласна с мен. В случая и аз съм съгласна с нея.
Виж целия пост
# 2 204
Дунева е наказана да гние на плажа с Вили. Проявете съчувствие поне малко 🤣🤣🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия