💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 5 (02.10 - 09.10)

  • 149 522
  • 3 264
# 2 265
Ох дано поне с Дани се разделим днес. От сините ми е безразлично кой си тръгва.
Виж целия пост
# 2 266
Гладиаторите пък сами си пожелават да се върне само единия от тях, вместо да искат най-напред и двамата да оцелеят
Виж целия пост
# 2 267
Стискам палци на Рълев. Онова влечуго Дани що не каза на Цвети, че Калоян я предаде. За да му спаси кожата. Гъне се като гол охлюв.
Виж целия пост
# 2 268
Радо пак неразбрал, че и било лицемерно Цвети, че не си казала, че вече не им е в коалицията. А това, че я прати на чистилището,  докато си мислеше, че все още е, какво е? Но той ще се върне, затова го прие стоически, а и е такъв характер.
Виж целия пост
# 2 269
Марто е качил стори и пита Рълев кой ще се върне тази вечер. 😄

Виж целия пост
# 2 270
Коалицията на Крум, както коалицията на Амазонките са пълни със слабаци. Абсолютно ги виждам като пушечно месо за хора като Рълев и Момчил.
Виж целия пост
# 2 271
Хора, помислили са го.
Четете между редовете.
Бяха много изненадани, че Цвети ще праща някого.

За мен всичко се изясни.

Не е слаб ходът им.
Виж целия пост
# 2 272
Сроред мен бинарната женска коалиция в жълто трябва да учи и поучи от Цвети.
Виж целия пост
# 2 273
Дени с тия кули, не я виждам...🙄
Виж целия пост
# 2 274
Даниеле време е да потегляш към краставиците и доматите, тамън ще ги хванеш за беритбата.
Рълев спасен и капитан.
Виж целия пост
# 2 275
Ето отново. Димо: "Кой друг трябваше да е тук днес?" Дени: "Мастагарков". А Дунев? Мастагарков мишок, а Дунев много смел..
Виж целия пост
# 2 276
Малоумна битка за жена
Виж целия пост
# 2 277
Марто е качил стори и пита Рълев кой ще се върне тази вечер. 😄


Това си е спойлер, ако питаш мен.
Рълев и Мартин са станали много близки, за сметка на МАртин и МАстагара.
Виж целия пост
# 2 278
Какво е това малоумно трасе? Като на опашка в супера са 🙄🙄
Виж целия пост
# 2 279
Що е тая опашка по кубовете?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия