💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 5 (02.10 - 09.10)

  • 149 485
  • 3 264
# 1 875
Ти да видиш - Цвети трябвало да изпрати някого на Чистилището. Правилата, както винаги, са според зависи. За кучета и котки може, за прасета - не. Заслужава си обаче само заради физиономиите на Радо и Мишо. Нещо рязко спря да им е весело. Grinning Хак им е, като не послушаха единственият, който мисли.
Поне ще има кой да лови миди на татьовата принцеска Николчето.
Виж целия пост
# 1 876
Гнусно, ама много гнусно! Виолета и еле пък Никол!!! Това бездарие! А и Цвети се вписва в гнусотията. Изобщо... Тури и Калоян, Крум и Дани. Ако са в едно племе ще е много интересно как ще се ядат. Жалко и за Радо.
Виж целия пост
# 1 877
Не разбирам Виктория,Никол, Цвети участници ли са, или актриси,които движат сценарий.
Виж целия пост
# 1 878
Тъжно, тъжно.., нито физически се справя, нито е умничка, нито чест показа . Една сладка усмивка и толкова ще се запомни от нея.
Виж целия пост
# 1 879
Тея двете скочубри наистина ли си мислят, че могат да победят Радо на трасе. Според мен той веднага се връща.
Дано!!!
Виж целия пост
# 1 880
Грозно е това с Цецо, много грозно! Трътлестата таткова щерка ,,запазена,, за сметка на силен играч
Виж целия пост
# 1 881
Не Виолета,  а продукцията
И без намесата на продукцията, нямаше шанс Никол да гласува за Виолета. Продукцията се намеси с избора на последната игра, на която Цветелин загуби, и все пак той се опита да промени изхода от гласуването, но без успех.
Виж целия пост
# 1 882
Жалко за Цецо...наистина му се играеше
Това с ходенето на чистилището за 1 ден и връщане за сто гроша е страшна глупост! Още повече, че Цвети изобщо не си ги е заслужила....
Виж целия пост
# 1 883
Сега е време Рълев да се обърне към братоците и напълно основателно да им заяви "аз казах ли ви". Рълев трябва да бъде оставен да мисли вместо Мишо и Радо, те само да мълчат и да изпълняват.
Виж целия пост
# 1 884
Ама защо Цвети ще праща човек в Чистилището, а в същата ситуация Вики никого не прати? То ясно, че си правят каквото искат, ама поне от кумова срама 😂
Точно де … как ??? Направо не знам как не са им взели лиценза досега … големи безобразия - решения, игри спрямо играчи бутани от продукцията !!!
Виж целия пост
# 1 885
Откъде накъде на едното племе се дава информация кои са номинираните от другото?
Виж целия пост
# 1 886
Много ме разочарова продукцията, изцяло манипулират играта. И с това сега Цвети да прати някой в Чистилището....
Виж целия пост
# 1 887
Ами, уви, не само в играта, но и в живота несправедливости се случват постоянно и трябва да го приемем.
Цецо не ми беше любимец, но бе страшно подготвен и не заслужаваше да си тръгне след решение, взето от участник като Никол. Обаче имаше шанс и той, ако не първи, то поне втори  след Мишо, за да вземе решаващ глас при равенство, така че не можем да обвиняваме само продукцията, Вили и Никол.
Падам, ново 20, сега Цвети ще праща някого при Изгубените Joy Голяма грешка на братята или по-точно на Радо, защото все пак Мишо попада в непозната среда и няма как да се ориентира толкова бързо, но той пък не си ли го знае, че социалните умения не са му силната страна, да бяха питали Рълев, той щеше да ги насочи.Grinning

Рълев, спасявай се момче, сам е по-добре.
Виж целия пост
# 1 888
Айдеее оцапаха пейзажа. ИВ е спин оф на Десафио, нищо общо нямат. Целият свят у пътя, наште на кестерме, пфу.
Виж целия пост
# 1 889
Горкият Цецо! Тръгва си след гласуване!
А Рълев предупреди Радо, че Цвети има грошове и като се върне ще прати него....но кой да го слуша! Той ги предупреди....
Калоян и Радо се оказаха голямо разочарование, а Румен Радев няма и да го коментирам. Момчил си се предлага да ходи на елиминации, онзи недоволства. Голямо мрънкало!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия