💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 5 (02.10 - 09.10)

  • 149 563
  • 3 264
# 2 730
Малееее Румен с всяка реплика ,която каже все повече олеква. : "Ако искате да идЪ да я издърпЪм."  Смешко. Тоя човечец главоломно ми се качва по стълбицата за най- неприятен участник във всички сезони до сега.
Виж целия пост
# 2 731
Да, но визирам думите на Румен, когато беше предложена Теодора: "само този, който има деца, може да разбере".
Виж целия пост
# 2 732
На Ситнилска няма да й дадат, защото тя вече се е чула по телефона
Виж целия пост
# 2 733
Тази Натали с какво се занимава, че изтървах
Виж целия пост
# 2 734
РР е супер нагледен пример за ефекта на Дънинг-Крюгер
Виж целия пост
# 2 735
Кога ще гледаме разговора на Гатьо ,днес или в понеделника ,че е по -дълго предаването Joy
Тя работата е ясна.
Виж целия пост
# 2 736
С каква лекота Дени се движеше вчера- Ваня и отстъпва
Виж целия пост
# 2 737
Румен и Мудева, казаха на Гатьо, че няма дума, а не на Момчил. И пращат него на разговор със семейството, защото децата му са били оперирани.
Сигурна ли си? Щото в тоя калабалък ми се стори, че към Момчил гледаха.....ама те така или иначе все към него гледат, та е възможно и моя да е грешката.

Това отново е намеса на продукцията, съвсем целенасочена, за да има конфликт. Гладиаторите всички се чуха с близките си, обаче тук - само ЕДИН! Joy
Виж целия пост
# 2 738
Страхотна женска битка са им дали на двете момичета дето тепърва ще раждат.
Виж целия пост
# 2 739
Студентка по медицина казаха, че е.
Тази Натали какъв с какво се занимава, че изтървах
Виж целия пост
# 2 740
С каква лекота Дени се движеше вчера- Ваня и отстъпва
Ваня си пести силите и то с право, опонентката й изостава, а тя се състезава именно с нея.
Виж целия пост
# 2 741
Според мен също Гатьо трябва да се обади, защото казаха, че едното или двете деца са били оперирани.
Той май не трябва да знае такива неща, ама правилата са за да ги нарушаваме Постоянно!
Виж целия пост
# 2 742
Студентка по медицина казаха, че е.
Тази Натали какъв с какво се занимава, че изтървах

Благодаря,слабичка и отпусната ми се вижда
Виж целия пост
# 2 743
С каква лекота Дени се движеше вчера- Ваня и отстъпва

Плуването на Ваня е по-добро. Бруста е по-бавен от кроула, но техниката и е много по-добра от хеликоптерните перки на Дени. Дени с мъка теглеше каяка, а Ваня с лекота минава по плажа.
Въпросът е слайд пъзела...
Виж целия пост
# 2 744
И аз разбрах, че репликата "Ти нямаш думата" е към Гатьо, който не беше съгласен да изберат него за разговора с близките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия