И на мен тази визия най-много ми харесва. По-често искам да я виждам така и то при сцени с Аслан😁
Хюлия иска Аслан за себе си. Или както каза Джихан да го използва за защита.
Според мен тя винаги си е била такава. Тя наистина иска само власт и пари.












, повтарям те малко,но ми напълни душата тоя колаж.








благодаря!
Вай бе, Девин си върна настройките от 1 сезон
Да видим какво ще се случва утре.










Тя не пощади собствената си дъщеря, умряла е за Девин, която явно ненавижда и смята за виновна за всичко случило се. И тя ще стигне до този извод, гледайки утрешния епизод. С останалото, написано от нея съм на едно мнение 
Това са дребни подробности.


Не ми се мисли какво ще стане, когато разбере, какво е готова да направи на Девин, само за да ги раздели
благодаря, мило! 

Щото си мисля, че Аслан няма да я остави, независимо какво му говори тя. 






Препоръчани теми